Tablica reklamowa

Zdaniem wielu osób tablica reklamowa to jedna z najlepszych metod promocji zewnętrznej. Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Konstrukcje reklamowe mogą stać na prywatnych gruntach, drogach dojazdowych, a nawet na terenie miasta. Znacząco zwiększają widoczność firmy, a przy tym nie wywołują irytacji odbiorców jak na przykład reklamy w telewizji czy Internecie. Zgłoś się do nas i wybierz najlepszą tablicę reklamową dla Twojego biznesu.

Tablice reklamowe — co to jest?

Tablice reklamowe to najszersze pojęcie z dziedziny reklamy zewnętrznej – zawierają się w nim takie konstrukcje reklamowe jak tablice do wyklejania (billboardy), tablice premium czy też nośniki wielkoformatowe takie jak reklamy przy autostradach. Upraszczając można uznać, że tablicą reklamową jest każda konstrukcja służąca do prezentowania treści reklamowych czy promocyjnych.

Realizujemy dowolne formaty wedle zapotrzebowania. Najbardziej polecamy:

Producent tablic reklamowych

Jako producent tablic reklamowych oferujemy zarówno tablice wolnostojące (niezwiązane trwale z gruntem) jak i billboardy klasyczne, betonowane w gruncie. Od kilkunastu lat specjalizujemy się w reklamie autostradowej – budujemy i montujemy konstrukcje reklamowe na terenie całej Polski.

Tablice reklamowe (konstrukcje wielkoformatowe) pod banery to potężne, budowane z atestowanej stali konstrukcje reklamowe, które służą jako nośniki reklamy tranzytowej. Idealnie sprawdzają się przy autostradach, drogach ekspresowych czy krajowych.

Bezpieczeństwo to priorytet. Nie idziemy na skróty, nie oszczędzamy na materiałach. W naszych reklamach nie znajdą Państwo „stabilizujących” linek stalowych na śledzikach czy wąskich podstaw betonowych. Szczycimy się tym, że nasze reklamy wytrzymują nawet najbardziej ekstremalne warunki pogodowe. Potwierdzeniem tego jest całkowity brak zgłoszeń reklamacyjnych – nasi Klienci mogą być spokojni, że po burzy ich reklama zewnętrzna będzie stała w pełnej krasie, bez uszkodzeń.

Co wyróżnia nasze tablice?

  • trwałość i stabilność – najbezpieczniejsze nośniki reklamowe na rynku!
  • absolutny brak pośredników przy produkcji i sprzedaży tablic reklamowych – jesteśmy producentem;
  • dowolne wielkości reklam – od standardowych do w pełni indywidualnych;
  • ogólnopolski zasięg;
  • wysoka estetyka;
  • szerokie podstawy stabilizujące konstrukcję;
  • brak trwałego powiązania z gruntem;
  • ocynk i atestowana stal w standardzie;
  • minimum 5 lat gwarancji;
  • możliwość leasingu reklamy.

Zapraszamy do kontaktu! Nasi pracownicy pomogą Ci wybrać najlepszy rodzaj tablicy reklamowej dla Twojej branży.