Produkcja tablic reklamowych

Skontaktuj się z nami

Tablice reklamowe

najchętniej kupowane: 10x3m, 12x4m, 12x5m, 15x5m, 18x6m i dowolne formaty wedle zapotrzebowania

Tablice reklamowe to najszersze pojęcie z dziedziny reklamy zewnętrznej – zawierają się w nim zarówno tablice do wyklejania (billboardy), tablice premium czy też nośniki wielkoformatowe takie jak reklamy przy autostradach. Upraszczając można uznać, że tablicą reklamową jest każda konstrukcja służąca do prezentowania treści reklamowych czy promocyjnych.

Jako producent tablic reklamowych oferujemy zarówno tablice wolnostojące (niezwiązane trwale z gruntem) jak i billboardy klasyczne, betonowane w gruncie. Od 10 lat specjalizujemy się w reklamie autostradowej – budujemy i montujemy konstrukcje reklamowe na terenie całej Polski.

Tablice reklamowe (konstrukcje wielkoformatowe) pod banery to potężne, budowane z atestowanej stali reklamy, które służą jako nośniki reklamy tranzytowej. Idealnie sprawdzają się przy autostradach, drogach ekspresowych czy krajowych.

Bezpieczeństwo to priorytet. Nie idziemy na skróty, nie oszczędzamy na materiałach. W naszych reklamach nie znajdą Państwo “stabilizujących” linek stalowych na śledzikach czy wąskich podstaw betonowych. Szczycimy się tym, że nasze reklamy wytrzymują nawet najbardziej ekstremalne warunki pogodowe. Potwierdzeniem tego jest całkowity brak zgłoszeń reklamacyjnych – nasi Klienci mogą być spokojni, że po burzy ich reklama będzie stała w pełnej krasie, bez uszkodzeń.

Obejrzyj nasze portfolio
Zobacz galerię zdjęć

Co wyróżnia nasze tablice?

  • trwałość i stabilność – najbezpieczniejsze nośniki reklamowe na rynku!

  • absolutny brak pośredników – jesteśmy producentem;

  • dowolne wielkości reklam – od standardowych do w pełni indywidualnych;

  • ogólnopolski zasięg;

  • wysoka estetyka;

  • szeroki podstawy stabilizujące konstrukcję;

  • brak trwałego powiązania z gruntem;

  • ocynk i atestowana stal w standardzie;

  • minimum 5 lat gwarancji;

  • możliwość leasingu reklamy.

Zapytaj o cenę

Gwarantujemy ekspresowe wyceny i realizację bez pośredników.

IMIĘ *
NAZWISKO
ADRES E-MAIL *
TELEFON

TEMAT

JAK MOŻEMY POMÓC?

Dlaczego nasze konstrukcje do reklam są najbezpieczniejsze?

Największą uwagę przykładamy do jakości i bezpieczeństwa. Duże billboardy czy konstrukcje muszą stawiać czoła potężnym siłom wiatru – żeby były bezpieczne nie można iść na skróty i oszczędzać na materiałach. Efekt? Od początku, od 10 lat, żadna nasza reklama nie uległa uszkodzeniu.

Cennik reklamy zewnętrznej

Ceny budowanych przez nas reklam zależą od wielu czynników takich jak lokalizacja, strefa wiatrowa, ukształtowanie terenu, wielkość powierzchni reklamowej czy opcje dodatkowe. Wspólny cennik reklam dla całego kraju byłby nierzetelny – przykładowo tej samej wielkości reklama montowana na terenie nadmorskim oraz w Warszawie wygeneruje zupełnie inne koszty. Wszystkie nasze tablice i konstrukcje reklamowe wyceniamy indywidualnie dbając o to, by zawsze stawiać bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych i kontaktu z naszymi pracownikami.

Zaufali nam

Cieszymy się, że naszą ofertę wybiera tak wiele firm i instytucji, traktując produkowane przez nas billboardy i konstrukcje reklamowe jako swoją wizytówkę. Będziemy zaszczyceni mogąc powitać Państwa w gronie naszych Klientów.