Konstrukcje reklamowe w Łodzi

Twoja firma ma w planach konstrukcje reklamowe w Łodzi? Świetnie się składa – w Billboard-X zajmujemy się profesjonalną budową reklam wielkoformatowych, najczęściej przy autostradach, drogach ekspresowych, a także galeriach handlowych. Choć billboardy to nasza domena, zdarza nam się podejmować mniejszych zleceń, takich jak np. montaż banerów czy tablic informacyjnych.

Co jeszcze oferujemy?

  • profesjonalne doradztwo;
  • rozbudowaną produkcję – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
  • wysokiej jakości druk solventowy i UV na sztywnych materiałach takich jak: plexi czy PCV;
  • szybki montaż;
  • korzystny wynajem billboardów.

konstrukcje reklamowe Łódź

Billboardy – Łódź

Mieliśmy okazje stawiać konstrukcje reklamowe w Łodzi i wielu innych miastach polski, między innymi w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Częstochowie… Współpracowaliśmy z szeroko znanymi firmami, takimi jak: Rossmann, Hotel Ibis, Mercedes-Benz, KFC czy LG. W swojej pracy stawiamy na terminowość, dokładność, a przede wszystkim – bezpieczeństwo. Nasi pracownicy o wieloletnim doświadczeniu, oprócz fachu, posiadają także wiedzę niezbędną w tej pracy – na temat prawnych regulacji dot. reklam zewnętrznych.

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu oraz atrakcyjne połączenie konkurencyjnej ceny i najwyższej jakości usługi.

Możesz do nas zadzwonić lub wysłać zapytanie ofertowe – w odpowiedzi wycenimy Twoje zlecenie i ustalimy jego szczegóły. Czekamy na kontakt z Twojej strony!