Billboardy i tablice reklamowe

Czym są billboardy reklamowe?

Billboardy reklamowe to specjalne powierzchnie, które zazwyczaj stawiane są przy drogach lub ważnych punktach komunikacyjnych. Stanowią nośnik reklamy dla każdego przedsiębiorcy chcącego dotrzeć ze swoim produktem do dużej grupy odbiorców. Dzięki billboardom reklamowym możliwe jest stworzenie skutecznej i zapadającej w pamięć kampanii promocyjnej.

Jakie billboardy reklamowe oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów rusztowań na reklamę, które posłużą Ci jako sposób na zwiększenie sprzedaży oraz świadomości Twojej marki wśród potencjalnych klientów. Przygotowaliśmy dla Ciebie:

Billboardy trwale związane z gruntem

Są to najbardziej klasyczne rozwiązania na stałe związane z gruntem poprzez betonowe fundamenty. Zaletą tego typu billboardów reklamowych jest możliwość wykonania praktycznie każdego możliwego formatu. Najpopularniejsze to 504 x 238 cm (euro billboard 12 mkw) oraz 600 x 300 cm (18 mkw). Wszystkie tablice wyposażamy w dekoracyjną ramę pomalowaną na dowolny kolor z palety RAL. Nasze billboardy mogą być wyklejone papierem z niebieskim tłem (blue backside) lub folią.

Billboardy nietrwale związane z gruntem

Ten rodzaj rusztowań na reklamę jest bardzo wygodne ze względu na łatwy montaż i demontaż. Billboardy nietrwale związane z gruntem składają się z konstrukcji wsporczej dociążonej na gruncie poprzez prefabrykaty lub obciążniki betonowe. Podobnie jak w przypadku konstrukcji stałych, nie ma żadnego ograniczenia związanego z wielkością billboardu reklamowego. W szczególnych przypadkach niezbędne jest uzyskanie pozwolenia na budowę konstrukcji nietrwale związanej z gruntem!

Billboardy PREMIUM/Megaboardy/ Gigaboardy

Te konstrukcje reklamowe mogą być zarówno trwałe, jak i nietrwale związane z gruntem. Zazwyczaj są umieszczane na jednym słupie nośnym w postaci kratownicy (billboard ażurowy). Najlepiej sprawdzają się jako nośniki reklam w dużych i niestandardowych rozmiarach. Billboardy reklamowe klasy PREMIUM to również wiele dodatków i możliwości rozbudowy.

Sprawdź nasze sieci billboardów reklamowych od Trójmiasta po Kraków!

Sieci billboardów reklamowych to połączone i wspólnie administrowane tablice reklamowe, które najczęściej występują w standardowych formatach (504 x 238 cm lub 600 x 300 cm). Lokalizacja takich sieci nie ma ograniczeń. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie sieć od Trójmiasta aż po Kraków. Dzięki temu Twoja reklama będzie miała ogólnopolski zasięg. Zaletą sieci reklamowych jest znaczne ograniczenie kosztów dzierżawy i wynajmu tablic reklamowych.

Jak zbudowane są nasze billboardy reklamowe?Wszystkie konstrukcje naszego autorstwa składają się z:

  1. ramki dekoracyjnej – malowana proszkowo kolorem z palety RAL. Domyka całą kompozycję i podnosi walory wizualne tablicy reklamowej.
  2. ekranu reklamowego – zbudowany z połączonych ze sobą blaszanych brytów. Ekran jest swoistego rodzaju podkładem do naklejania ekspozycji graficznej na papierze BBS lub folii.
  3. słupów nośnych – stabilizują całą konstrukcję i stanowią dla niech podporę. Są przystosowane do typowych przeciążeń jakie działają na wolnostojące billboardy reklamowe.
  4. obciążenia billboardu – dobierana indywidualnie na podstawie obliczeń statycznych wykonywanych przez uprawnionego inżyniera. Głównym zadaniem obciążenia jest zagwarantowanie bezpieczeństwa otoczeniu, w którym znajduje się nasz billboard reklamowy.

Od projektu po realizację

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko gotowe realizacje. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt konstrukcji, zamontujemy ją w określonej lokalizacji oraz zajmiemy się administracją. Wszystkie wykonane przez nas billboardy reklamowe są stale monitorowane przez pracowników Billboard-X, dzięki czemu każde uszkodzenie jest od razu wychwytywane i naprawiane.

Sprawdź, kto już skorzystał z naszych konstrukcji reklamowych