Billboard Gdańsk

Interesują Cię billboardy w mieście Gdańsk? Jesteś we właściwym miejscu. Firma Billboard-X już od kilkunastu lat oferuje wysokiej jakości konstrukcje pod banery reklamowe. Nie tylko je konstruujemy, lecz także montujemy, a nawet oddajemy je w leasing. Choć naszą specjalnością są duże konstrukcje reklamowe, takie jak gigaboardy, wykonujemy też mniejsze realizacje, na przykład tablice.

Nie masz pewności, jaki billboard w Gdańsku spełni Twoje oczekiwania? Zgłoś się do nas, a my doradzimy Ci, jaki typ i format instalacji sprawdzi się najlepiej w konkretnym przypadku. Zapraszamy do kontaktu!

Billboardy w Gdańsku – dlaczego warto?

Bilboardy w Gdańsku są jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Muszą jednak spełniać jeden warunek – być dobrze widoczne dla potencjalnych klientów. Dlatego nasze konstrukcje reklamowe stawiamy w miejscach, w których możesz liczyć na duże grono odbiorców – w centrach miast i przy drogach szybkiego ruchu.

Nasze doświadczenie doceniły już znane firmy, takie jak Mokate, Orlen, LG, BMW, Mercedes-Benz czy Hotel Ibis. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Jeśli skorzystasz z naszej oferty, możesz liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo;
  • rozbudowaną produkcję – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
  • wysokiej jakości druk solventowy;
  • szybki montaż;
  • korzystny wynajem billboardów.

Konstrukcje reklamowe w Gdańsku

Najlepsze miejsce na bilboard w Gdańsku to takie, w którym dotrze do największej liczby odbiorców. Dobrze jest nastawić się na kierowców samochodów oraz pasażerów. Tablica reklamowa przy ulicy ma potencjał dotrzeć do tysięcy odbiorców dziennie. Najlepiej umieścić ją w miejscach, w których pojazdy zwalniają (przy skrzyżowaniach, światłach, przejściach dla pieszych). Idealnie będzie, jeśli postawisz na bilboardy w miejscach, w których często pojawiają się korki.

Niestety bilbordy nie mogą być umieszczone w dowolnym mieście w Gdańsku. Ich rozmieszczenie regulują przepisy prawa budowlanego i drogowego. Możliwe, że będziesz potrzebował(a) pozwolenia na budowę lub zgłoszenia. Nie musisz jednak się przejmować tymi formalnościami. Dobrze znamy przepisy, więc chętnie służymy doradztwem.

Czym cechują się nasze konstrukcje reklamowe w Gdańsku? Przykładamy dużą wagę do wysokiej jakości wykonania. Projektujemy je sami w naszym biurze, więc mamy pewność ich trwałości i praktyczności. Możemy zapewnić, że będą nie tylko estetyczne, lecz także solidne. Dobrze wiemy, że bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie. Dlatego banery reklamowe wykonujemy z wysokiej jakości stali ocynkowanej ogniowo. Nasze konstrukcje są odporne na niesprzyjające warunki zewnętrzne, w tym na porywisty wiatr. Jesteśmy w stanie zaprojektować dowolną konstrukcję – nawet o nietypowych wymiarach i kształtach.

Interesują Cię wysokiej jakości tablice reklamowe w Gdańsku?

Zgłoś się do Billboard-X!