Konstrukcje reklamowe we Wrocławiu

Billboard-X to producent billboardów reklamowych i firma zajmująca się ich montażem. Budujemy konstrukcje reklamowe we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i wielu innych miastach w Polsce. Najczęściej stawiamy reklamy zewnętrzne przy autostradach i drogach szybkiego ruchu czy też centrach handlowych.

W swoim portfolio możemy pochwalić się współpracą zarówno z lokalnymi podmiotami, jak i markami znanymi w całym kraju, a nawet poza jego granicami. Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować z: Mokate, Hotelami Ibis, KFC, Rossmannem, ORLENEM czy Mercedesem-Benzem. I Ty możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów!konstrukcja reklamowa Wrocław

Co oferuje nasza firma?

  • profesjonalne doradztwo;
  • rozbudowaną produkcję – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
  • wysokiej jakości druk solventowy i UV na sztywnych materiałach takich jak: plexi czy PCV;
  • szybki montaż;
  • korzystny wynajem billboardów;

W Billboard-X łączymy wysoką jakość usług z atrakcyjnymi cenami. Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Przede wszystkim posiadamy rozległą wiedzę na temat regulacji prawnych dotyczących reklam zewnętrznych: w przypadku konieczności uzyskania pozwolenia na budowę, przygotujemy właściwą dokumentację. Cechą charakterystyczną dla naszej pracy jest skrupulatność – mamy 100% pewność, że nasze konstrukcje są solidne i w pełni bezpieczne dla otoczenia. Dlatego też bez wahania dajemy co najmniej 5 lat gwarancji na efekty naszej pracy.

Na nas możesz polegać! Zgłoś się do Billboard-X, jeśli zamierzasz postawić konstrukcje reklamowe we Wrocławiu lub innym polskim mieście.