Billboardy – Wrocław

Interesują Cię billboardy we Wrocławiu i okolicach? Zgłoś się do nas! Jesteśmy specjalistami od reklamy zewnętrznej. Nie tylko montujemy konstrukcje reklamowe, ale także produkujemy tablice (możesz wybrać jeden z proponowanych wymiarów lub zamówić u nas niestandardowy rozmiar) i zajmujemy się doradztwem. Zadzwoń do nas i umów się na wycenę swojego projektu. Dojedziemy do Wrocławia i każdego punktu w Polsce. Zapraszamy do kontaktu!

Wybierz skuteczne bilboardy we Wrocławiu i okolicach

Billboard-X to producent billboardów reklamowych i firma zajmująca się ich montażem. Budujemy konstrukcje reklamowe we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i wielu innych miastach w Polsce. Najczęściej stawiamy reklamy zewnętrzne przy autostradach i drogach szybkiego ruchu czy też centrach handlowych, gdzie Twoja promocja ma największe szanse na dotarcie do potencjalnego klienta.

W swoim portfolio możemy pochwalić się współpracą zarówno z lokalnymi podmiotami, jak i markami znanymi w całym kraju, a nawet poza jego granicami. Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować z: Mokate, Hotelami Ibis, KFC, Rossmannem, ORLENEM czy Mercedes-Benz. I Ty możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów! Zgłoś się do nas, a my przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

 

konstrukcja reklamowa Wrocław

Konstrukcje reklamowe we Wrocławiu

Zastanawiasz się, czy billboardy we Wrocławiu i okolicach do dobry pomysł? Takie konstrukcje reklamowe to świetna metoda zwiększenia popularności Twojej marki. Dobrze widoczna tablica reklamowa sprawi, że klienci zaczną rozpoznawać Twoją firmę. Umieszczenie billboardów w centrum Wrocławia lub przy często uczęszczanych drogach dojazdowych da Ci możliwość łatwiejszego dotarcia do potencjalnych klientów. Jeśli stosujesz inne rodzaje promocji (na przykład reklamę internetową), billboardy jeszcze bardziej wzmocnią Twoją pozycję.

Postawienie billboardów we Wrocławiu regulują jednak różne normy prawne, w których łatwo można się pogubić, jeśli nie zajmujesz się na co dzień prawem budowlanym czy przepisami ruchu drogowego. Zgłoś się do nas, a my rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Co oferuje nasza firma?

  • profesjonalne doradztwo;
  • rozbudowaną produkcję – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych na zamówienie;
  • wysokiej jakości druk solventowy;
  • szybki montaż;
  • korzystny wynajem billboardów.

W Billboard-X łączymy wysoką jakość usług z atrakcyjnymi cenami. Nie mamy stałego cennika — dopasowujemy go do indywidualnych potrzeb klienta. Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Przede wszystkim posiadamy rozległą wiedzę na temat regulacji prawnych dotyczących reklam zewnętrznych. W przypadku konieczności uzyskania pozwolenia na budowę przygotujemy właściwą dokumentację. Cechą charakterystyczną dla naszej pracy jest skrupulatność – mamy 100% pewność, że nasze konstrukcje są solidne i w pełni bezpieczne dla otoczenia. Dlatego też bez wahania dajemy co najmniej 5 lat gwarancji na efekty naszej pracy. Doradzimy także, w jakich miejscach warto zamontować billboardy, by były nie tylko dobrze widoczne, ale także bezpieczne.

Na nas możesz polegać! Zgłoś się do Billboard-X, jeśli zamierzasz postawić tablice reklamowe we Wrocławiu lub w innym polskim mieście.