Chcesz dotrzeć ze swoim przekazem do tysięcy osób dziennie?

Reklamy autostradowe to doskonały sposób!

Zbudujemy dla Ciebie lub Twojej firmy doskonale dopasowaną do konkretnego rodzaju drogi konstrukcję reklamową. Skorzystaj i zamów jeden ze sprawdzonych od lat formatów konstrukcji: 12m x 4m, 12m x 6m lub wybierz nasz najbardziej popularny w Polsce nośnik do reklamy wzdłuż autostrad: 18m x 6m.

Porozmawiaj z naszymi doradcami

Doskonale dopasowane
i najbezpieczniejsze nośniki reklamowe

Nie idziemy na kompromisy. Budowane przez nas tablice reklamowe to uznane przez Reklamodawców połączenie jakości i bezpieczeństwa , gwarantujące trwałość i czytelność przekazu reklamowego. Nasi Klienci mają pewność, że nawet ekstremalne zjawiska atmosferyczne nie uszkodzą wyprodukowanych przez nas konstrukcji. To poważne zobowiązanie, którego przestrzegamy na każdym etapie pracy.

Obejrzyj zbudowane przez nas reklamy z innej perspektywy


1

Najlepszy nośnik autostradowy

18m x 6m

Doskonała proporcja reklamy i doskonała widoczność dla osób jadących z prędkością dozwoloną na autostradzie. Obok tej reklamy nikt nie przejedzie obojętnie.

Konstrukcja reklamowa zbudowana w pełni z wysokogatunkowej, atestowanej stali cynkowanej ogniowo. Nasze produkty spełniają rygorystyczną normę PN-77/B-02011/Az1:2009.

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy przygotują dla Ciebie lub Twojej firmy pełną, kompleksową ofertę produkcyjną.


2

Dotrzyj do tysięcy osób dziennie

Poznaj korzyści

Średnio obok jednej tylko reklamy autostradowej przejeżdżąa dziennie ok. 30-40 tysięcy pojazdów. Kiedy wliczymy do tych danych pasażerów samochodów i autobusów wynik może być (i jest!) jeszcze lepszy.

Reklama autostradowa jest znacznie tańsza od reklamy w mediach takich jak radio czy telewizja – siła dotarcia pozwala jednak osiągnąć doskonałe efekty marketingowe.

Docieraj do swoich Klientów lepiej niż konkurencja, oznakuj zjazd do firmy lub po prostu – pokaż swój czytelny przekaz marketingowy szerokiemu gronu odbiorców.


3

Chcesz spróbować?

Wynajmij!

Budowa własnego nośnika reklamowego sprawdza się gdy planujesz prowadzić długą, trwałą kampanię lub gdy po prostu chcesz zainwestować pieniądze i zarabiać na dzierżawie.

Jeżeli jednak Twoja firma planuje krótszą, czasową kampanię lub gdy po prostu chce sprawdzić korzyści – do dyspozycji oddajemy ponad 130 własnych powierzchni wzdłuż tras ekspresowych i autostrad.

Cała sieć reklam Billboard-X to nośniki umieszczone w doskonałych lokalizacjach, zbudowane z najwyższą dbałością o trwałość i bezpieczeństwo. Skontaktuj się z naszymi doradcami i poznaj ofertę dostępnych reklam.

Szczególnie polecany nośnik

Obejrzyj pozostałe realizacje

Konstrukcja reklamowa 18m x 6m

Dowiedz się więcej

Konstrukcje reklamowe dla salonów Mecedes-Benz

Budowa + montaż

Zapytania ofertowe

Nasi pracownicy przygotują dla Państwa kompleksową ofertę produkcyjną z montażem w dowolnym miejscu w Polsce. Bez pośredników.

IMIĘ *
NAZWISKO
ADRES E-MAIL *
TELEFON

TEMAT

JAK MOŻEMY POMÓC?