Konstrukcje reklamowe

Nośniki reklam wielkoformatowych, sprawdź polecane formaty ...

Reklamy wielkoformatowe

Reklama OOH, sprawdź jaki typ reklamy zewnętrznej potrzebujesz ...

Billboardy, Megaboardy i Gigaboardy

Bilbordy klasyczne i premium ...

Reklamy autostradowe

Reklamy tranzytowe instalowane wzdłuż dróg i autostrad ...

Reklamy autostradowe

Twoja reklama dla tysięcy odbiorców dziennie

Reklamy Autostradowe to sposób na skuteczny marketing!

Zbudujemy dla Ciebie lub Twojej firmy doskonale dopasowaną do konkretnego rodzaju drogi konstrukcję reklamową.

Zapoznaj się z naszą ofertą na reklamy instalowane wzdłuż dróg i autostrad, które pozwolą Ci pozyskać więcej klientów aby poszerzyć grupę odbiorców Twoich produktów i usług.

Doskonale dopasowane do drogi

Polecane i sprawdzone najbezpieczniejsze nośniki reklamowe

Nie idziemy na kompromisy. Budowane przez nas tablice reklamowe to uznane przez Reklamodawców połączenie jakości i bezpieczeństwa, gwarantujące trwałość i czytelność przekazu reklamowego. Nasi Klienci mają pewność, że nawet ekstremalne zjawiska atmosferyczne nie uszkodzą wyprodukowanych przez nas konstrukcji. To poważne zobowiązanie, którego przestrzegamy na każdym etapie pracy.

Obejrzyj zbudowane przez nas reklamy z innej perspektywy:

Reklamy wzdłuż dróg i autostrad

Co warto wiedzieć o reklamach autostradowych ?

Najlepsze nośniki autostradowe

Polecane formaty reklam: 18m x 6m i wiele innych

Doskonała proporcja reklamy i doskonała widoczność dla osób jadących z prędkością dozwoloną na autostradzie. Obok tej reklamy nikt nie przejedzie obojętnie.

Konstrukcja reklamowa zbudowana w pełni z wysokogatunkowej, atestowanej stali cynkowanej ogniowo. Nasze produkty spełniają rygorystyczną normę PN-77/B-02011/Az1:2009.

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy przygotują dla Ciebie lub Twojej firmy pełną, kompleksową ofertę produkcyjną.

Przykładowe realizacje reklamy autostradowe 18x6m:

Dotrzyj do tysięcy osób dziennie

Poznaj korzyści i docieraj do nowych klientów

Średnio obok jednej tylko reklamy autostradowej przejeżdża dziennie ok. 30-40 tysięcy pojazdów. Kiedy wliczymy do tych danych pasażerów samochodów i autobusów wynik może być (i jest!) jeszcze lepszy.

Reklama autostradowa jest znacznie tańsza od reklamy w mediach takich jak radio czy telewizja – siła dotarcia pozwala jednak osiągnąć doskonałe efekty marketingowe.

Docieraj do swoich Klientów lepiej niż konkurencja, oznakuj zjazd do firmy lub po prostu – pokaż swój czytelny przekaz marketingowy szerokiemu gronu odbiorców.

Sprawdź naszą ofertę na konstrukcje reklam wolnostojących

Porównaj formaty reklam

Większy format większe możliwości ...

Skorzystaj i zamów jeden ze sprawdzonych od lat formatów konstrukcji: 12m x 4m, 12m x 6m lub wybierz nasz najbardziej popularny w Polsce nośnik do reklamy wzdłuż autostrad: 18m x 6m. Poznaj nasza ofertę produktową i wybierz format odpowiedni dla Twoich potrzeb! Masz pytania?Chętni doradzimy Ci korzystne rozwiązania, wypełnij formularz na dole strony lub na stronie KONTAKT » i wyślij do nas zapytanie o ofertę lub porozmawiaj się z naszymi doradcami, którzy przygotują dedykowaną dla Ciebie ofertę cenową.

Porównaj popularne formaty reklam:

Wynajem powierzchni reklamowych

Chcesz spróbować? Wynajmij!

Dzięki naszej ofercie BILLBOARDÓW DO WYNAJĘCIA » możesz w przetestować skuteczność reklam autostradowych. Przetestuj potencjał reklam autostradowych nim zainwestujesz we własne nośniki lub wynajmij nasze nośniki aby przeprowadzić małą lub sezonową kampanię reklamową. Oferujemy wielkoformatowe billboardy w korzystnych lokalizacjach wzdłuż drug i autostrad. Czytaj dalej i zobacz ile możesz skorzystać!

Billboardy do wynajęcia

Wynajmij by wypróbować potencjał reklam autostradowych

Budowa własnego nośnika reklamowego sprawdza się gdy planujesz prowadzić długą, trwałą kampanię lub gdy po prostu chcesz zainwestować pieniądze i zarabiać na dzierżawie.

Jeżeli jednak Twoja firma planuje krótszą, czasową kampanię lub gdy po prostu chce sprawdzić korzyści – do dyspozycji oddajemy ponad 130 własnych powierzchni wzdłuż tras ekspresowych i autostrad.

Cała sieć reklam Billboard-X to nośniki umieszczone w doskonałych lokalizacjach!

Oferujemy nośniki reklamowe na wynajem wzdłuż uczęszczanych tras na terenie całego kraju. Nasze nośniki oparte są na konstrukcjach zbudowanych z najwyższą dbałością o trwałość i bezpieczeństwo. Poznaj ofertę naszych dostępnych reklam na stronie i wybierz korzystną lokalizację dla swojej reklamy. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i skontaktuj się z naszymi doradcami aby poznać warunki wynajmu.

Poznaj szczegóły oferty: opis, lokalizacje i nagrania video!

Konstrukcje reklamowe

  • Nośniki reklam wielkoformatowych, sprawdź polecane formaty ...

Reklamy wielkoformatowe

  • Reklama OHH, sprawdź jaki typ reklamy zewnętrznej potrzebujesz ...

Billboardy, Megaboardy i Gigaboardy

  • Bilbordy klasyczne i premium ...

Reklamy autostradowe

  • Reklamy tranzytowe instalowane wzdłuż dróg i autostrad ...