Oświetlenie reklamy zewnętrznej i billboardów

Reklama widoczna przez całą dobę

Solarne oświetlenie tablic reklamowych

Coraz więcej reklamodawców decyduje się na oświetlenie reklamy zewnętrznej. Nic w tym dziwnego. Dzięki oświetleniu billboardów tablica reklamowa staje się widoczna również po zmroku, a więc ma szansę dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów. Jest to szczególnie ważne w przypadku reklam przy drogach głównych, które są często uczęszczane również w późnych godzinach wieczornych. Koszt oświetlenia billboardu jest niewspółmiernie niski w stosunku do zysków, które możesz osiągnąć.

Jeśli zdecydują się Państwo, by reklama zewnętrzna była podświetlona, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści wycenią koszt całego przedsięwzięcia i doradzą, jaki typ oświetlenia będzie najbardziej odpowiedni.

Profesjonalne oświetlenie reklamy zewnętrznej z Billboard-X

Do wszystkich produkowanych przez nas tablic reklamowych i billboardów oferujemy systemy zapewniające oświetlenie reklamy zewnętrznej zasilane standardowo lub przy pomocy energii słonecznej oraz wiatru. Więcej informacji zasięgną Państwo u naszych pracowników. Zapraszamy do kontaktu.

Solarne oświetlenie tablic reklamowych – to absolutna nowość. Takie rozwiązanie zdobywa coraz większą popularność w dziedzinie oświetlania powierzchni reklamowych. Jednorazowa inwestycja pozwala uzyskać w pełni samowystarczalny system umożliwiający rozświetlenie wybranej powierzchni. Sprawdza się szczególnie dobrze jako oświetlenie reklam zewnętrznych. Dzięki niemu billboardy stają się widoczne z daleka nawet w pochmurny dzień lub po zapadnięciu zmroku.

System solarny dopasowany jest do oczekiwań klienta – na etapie projektowania instalacji ustalamy niezbędne parametry, które ma posiadać oświetlenie reklamy zewnętrznej, w tym: długość świecenia bez dostępu do światła słonecznego (tzw. autonomia), liczbę i moc punktów świetlnych oraz inne szczegóły techniczne.

Oświetlenie reklam zewnętrznych to rozsądna inwestycja, której koszt szybko się zwróci. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu.

oświetlenie tablic reklamowych