Billboardy – Katowice

Szukasz metody na zwiększenie popularności swojej firmy? Postaw na bilboardy w mieście Katowice. Zrealizowaliśmy już wiele projektów w województwie śląskim i innych częściach Polski. O naszych kompetencjach świadczą pozytywne opinie klientów, którym pomogliśmy w promocji ich przedsiębiorstw. Ty również zaufaj naszemu doświadczeniu i zgłoś się do nas. Doradzimy, jakie billboardy dadzą najlepszy efekt oraz stworzymy i zamontujemy dla Ciebie całą konstrukcję.

Postaw na bilbordy w Katowicach

Chcesz skutecznie promować swoją firmę w skali masowej? My i nasze billboardy Ci w tym pomożemy! W Billboard-X od ponad 13 lat montujemy reklamy wielkoformatowe, banery oraz tablice informacyjne. Możesz spotkać nasze konstrukcje reklamowe w Katowicach i innych dużych miastach Polski. Jesteśmy elastyczni i podejmujemy się zleceń w większości lokalizacji w naszym kraju.

Wśród naszych usług znajdziesz:

  • profesjonalne doradztwo;
  • rozbudowaną produkcję – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
  • wysokiej jakości druk solventowy i UV;
  • szybki montaż;
  • korzystny wynajem billboardów.

Konstrukcje reklamowe Katowice

Konstrukcje reklamowe w Katowicach

Jesteśmy profesjonalistami w branży reklam wielkoformatowych – wiemy, jak stawiać solidne konstrukcje reklamowe oraz znamy obowiązujące regulacje prawne dot. reklamy zewnętrznej. Dbamy, by efekty naszej pracy przede wszystkim były bezpieczne – nie stwarzały zagrożenia dla ludzi czy mienia w pobliżu. Nad naszymi billboardami stały nadzór pełnią inżynier i projektant. Oferujemy zarówno postawienie reklam trwale, jak i nietrwale związanych z gruntem.

Za nami wiele udanych projektów – wśród klientów, którzy nam zaufali są: Rossmann, Mokate, Lidl, Bank BGŻ, LG, KFC, Hotel Ibis, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Mercedes-Benz i wiele innych firm! Zachęcamy do obejrzenia naszego portfolio.

Planujesz postawić efektywny i efektowny billboard w Katowicach lub innym polskim mieście? Odezwij się do nas! Odpowiemy na Twoje zapytanie szczegółową ofertą. Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto postawić na bilboardy w Katowicach?

Tablica reklamowa to jedna z najskuteczniejszych metod promocji własnej firmy. W przeciwieństwie do ulotek w skrzynkach czy wyskakujących okienek na stronie internetowej nie wzbudza irytacji. Tablice reklamowe stały się częścią krajobrazu, do którego chyba wszyscy są już przyzwyczajeni. W czasie długiej jazdy samochodem czy autobusem Twoi odbiorcy nawet z nudów zaczynają oglądać billboardy. Jeśli w chwili zobaczenia Twojej reklamy klient nie zdecyduje się jeszcze na zakup, i tak zacznie rozpoznawać Twoją markę, co w przyszłości przyczyni się do zwiększenia zainteresowania Twoją usługą.

Gdzie najlepiej postawić swoją tablicę reklamową?

Tablice reklamowe często ustawiane są przy głównych trasach na Katowice. W takich miejscach przejeżdżają codziennie setki kierowców — masz więc ogromne szanse dotrzeć do swojego potencjalnego klienta. Szczególnie warto ustawiać konstrukcje reklamowe w miejscach, w których kierowcy często stoją w korkach lub czekają na zmianę świateł. Dobrym pomysłem jest również umieszczenie billboardów w centrum Katowic.

Pamiętaj jednak, że zasady umieszczania konstrukcji reklamowych są regulowane przez przepisy prawa budowlanego oraz przepisów ruchu drogowego. W wielu przypadkach baner będzie wymagał pozwolenia na budowę lub zgłoszenia. Gdzie można postawić taki billboard i jakich formalności będzie wymagał? Skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci, w jakim miejscu najlepiej umieścić swoją konstrukcję reklamową, by przynosiła jak najwięcej korzyści i nie sprawiała zagrożenia dla uczestników ruchu.