Konstrukcje reklamowe w Katowicach

Chcesz skutecznie promować swoją firmę w skali masowej? My i nasze billboardy Ci w tym pomożemy! W Billboard-X od ponad 10 lat montujemy reklamy wielkoformatowe, banery oraz tablice informacyjne. Możesz spotkać nasze konstrukcje reklamowe w Katowicach i innych dużych miastach Polski. Jesteśmy elastyczni i podejmujemy się zleceń w większości lokalizacji w naszym kraju.

Wśród naszych usług znajdziesz:

  • profesjonalne doradztwo;
  • rozbudowaną produkcję – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
  • wysokiej jakości druk solventowy i UV na sztywnych materiałach takich jak: plexi czy PCV;
  • szybki montaż;
  • korzystny wynajem billboardów.

Konstrukcje reklamowe KatowiceJesteśmy profesjonalistami w branży reklam wielkoformatowych – wiemy, jak stawiać solidne konstrukcje oraz znamy obowiązujące regulacje prawne dot. reklamy zewnętrznej. Dbamy, by efekty naszej pracy przede wszystkim były bezpieczne – nie stwarzały zagrożenia dla ludzi czy mienia w pobliżu. Nad naszymi billboardami stały nadzór pełnią inżynier i projektant. Oferujemy zarówno postawienie reklam trwale, jak i nietrwale związanych z gruntem.

Za nami wiele udanych projektów – wśród klientów, którzy nam zaufali są: Rossmann, Mokate, Lidl, Bank BGŻ, LG, KFC, Hotel Ibis, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Mercedes-Benz i wiele innych firm! Zachęcamy do obejrzenia naszego portfolio.

Planujesz postawić efektywne i efektowne konstrukcje reklamowe w Katowicach lub innym polskim mieście? Odezwij się do nas! Odpowiemy na Twoje zapytanie szczegółową ofertą. Zapraszamy do współpracy!