Konstrukcje reklamowe w Warszawie

Jako firma Billboard-X od ponad 10 lat stawiamy konstrukcje reklamowe w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Częstochowie i innych miastach Polski. Specjalizujemy się w reklamach wielkoformatowych, ale podejmujemy się także mniejszych zleceń – np. montażu tablic informacyjnych.

Nasze konstrukcje reklamowe w Warszawie najprędzej spotkasz przy dużych centrach handlowych oraz drogach szybkiego ruchu. Do zadowolonych klientów, których pracami możemy pochwalić się w swoim portfolio, należą między innymi: Mokate, Orlen, LG, BMW, Mercedes-Benz czy Hotel Ibis. Pracujemy także dla instytucji użyteczności publicznej: urzędów miast i gmin, szpitali.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Współpracując z nami, możesz liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo;
  • rozbudowaną produkcję – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
  • wysokiej jakości druk solventowy i UV na sztywnych materiałach takich jak: plexi czy PCV;
  • szybki montaż;
  • korzystny wynajem billboardów;

Konstrukcja reklamowa Warszawa

W swojej pracy cenimy dokładność – priorytetem jest dla nas, by efekty naszej pracy były całkowicie bezpieczne dla wszystkich i wszystkiego w swoim otoczeniu. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie – oprócz umiejętności technicznych, posiadamy także szeroką wiedzę z zakresu prawa dotyczącego reklam zewnętrznych. Dzięki temu nie musisz obawiać się konfliktów z prawem i wynikających z tego konsekwencji. Jesteśmy pewni swoich usług, na zbudowane przez nas konstrukcje dostaniesz co najmniej 5 lat gwarancji!

Masz zamiar postawić konstrukcje reklamowe w Warszawie?

Zgłoś się do Billboard-X!