Billboardy – Warszawa

Jako firma Billboard-X od ponad 10 lat stawiamy konstrukcje reklamowe w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Częstochowie i innych miastach Polski. Specjalizujemy się w reklamach wielkoformatowych, ale podejmujemy się także mniejszych zleceń – np. montażu tablic

Jedną z najskuteczniejszych form reklamy zewnętrznej jest billboard. Jeśli więc chcesz zwiększyć popularność swojej marki w mieście Warszawa, postaw na tę konstrukcję reklamową. Zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci wybrać typ i wymiary instalacji pod Twój baner. Realizujemy montaż zarówno niewielkich tabliczek reklamowych, jak i widocznych z daleka gigabillboardów. Postawimy konstrukcje w standardowych wymiarach oraz bardziej nietypowych, wskazanych przez klienta. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

Postaw na billboardy w Warszawie

Jako firma Billboard-X od ponad 13 lat stawiamy konstrukcje reklamowe w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Częstochowie i innych miastach Polski. Specjalizujemy się w reklamach wielkoformatowych, ale podejmujemy się także mniejszych zleceń – np. montażu tablic informacyjnych.

Nasze tablice reklamowe w Warszawie najprędzej spotkasz przy dużych centrach handlowych oraz drogach szybkiego ruchu. Do zadowolonych klientów, których pracami możemy pochwalić się w swoim portfolio, należą między innymi: Mokate, Orlen, LG, BMW, Mercedes-Benz czy Hotel Ibis. Pracujemy także dla instytucji użyteczności publicznej: urzędów miast i gmin, szpitali.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Współpracując z nami, możesz liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo;
  • rozbudowaną produkcję – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
  • wysokiej jakości druk solventowy;
  • szybki montaż;
  • korzystny wynajem billboardów.

Konstrukcja reklamowa Warszawa

Konstrukcje reklamowe w Warszawie

Gdzie najlepiej postawić billboardy w Warszawie? Oczywiście najwięcej efektów przynosi stawianie banerów w miejscach, gdzie codziennie może zobaczyć je jak najwięcej osób, a więc w centrum lub przy głównych drogach. Warto również stworzyć reklamy nastawione na kierowców i innych uczestników ruchu. Osoba oglądająca konstrukcje reklamowe z okna pojazdu nie ma wiele czasu na przyjrzenie się grafice czy zachęcającym napisom. Dlatego też warto, żeby billboardy przyciągały uwagę i nie było na nich żadnej niepotrzebnej treści. Polecamy również postawić konstrukcje reklamowe w miejscach, w których kierowcy zwalniają — na skrzyżowaniach, przy światłach lub przejściach dla pieszych. Strzałem w dziesiątkę jest umieszczenie billboardu przy ulicach w Warszawie, na których często zdarzają się korki.

Niestety nie we wszystkich miejscach możesz umieścić swoje reklamy. Rozmieszczanie billboardów jest ściśle regulowane przez przepisy prawa drogowego oraz budowlanego. W wielu przypadkach tablica reklamowa wymaga uzyskania pozwolenia na budowę lub zgłoszenia — nawet jeśli taka konstrukcja będzie stała na Twojej prywatnej działce. Jak nie pogubić się w przepisach? Najlepiej zgłoś się do nas. Jesteśmy doświadczoną firmą i dobrze znamy obowiązujące wytyczne dotyczące stawiania billboardów.

W swojej pracy cenimy dokładność – priorytetem jest dla nas, by efekty naszej pracy były całkowicie bezpieczne dla wszystkich i wszystkiego w swoim otoczeniu. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie – oprócz umiejętności technicznych, posiadamy także szeroką wiedzę z zakresu prawa dotyczącego reklam zewnętrznych. Dzięki temu nie musisz obawiać się konfliktów z prawem i wynikających z tego konsekwencji. Jesteśmy pewni swoich usług, na zbudowane przez nas konstrukcje dostaniesz co najmniej 5 lat gwarancji!

Masz zamiar postawić konstrukcje reklamowe w Warszawie?

Zgłoś się do Billboard-X!