WIELKI FORMAT – WIELKIE MOŻLIWOŚCI

Reklama wielkoformatowa - OOH

Reklamy OOH (out-of-home media) to reklama outdoorowa. Obejmuje wszelkiego rodzaju nośniki reklamowe w przestrzeni miejskiej – od mniejszych citylightów czy wiat przystankowych, przez klasyczne billboardy 12m2 i 18m2 aż po wielki format 12x3m, 12x4m czy nośniki autostradowe 18x6m (108m2). Pozwalają na dotarcie do potencjalnego Klienta przy okazji jego codziennych sprawunków – zakupów, rozrywki czy też w trakcie przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi punktami. Oferowana przez nas reklama outdoorowa dostępna jest więc zawsze, dzięki czemu kampanie outdoorowe są zapamiętywalne. W odróżnieniu od reklam telewizyjnych czy radiowych – nie można jej wyłączyć, przełączyć kanału czy wyciszyć. Dlatego budowane przez nas reklamy zewnętrznej zapewniają tak wiele korzyści.

Gwarantujemy doskonale dobraną ofertę:

Zapewniamy fachowe doradztwo przy ocenie działki, doborze wielkości reklamy, spełnieniu ewentualnych spraw urzędowych (uzgodnienia, zgłoszenia) oraz to co najważniejsze: budowę najbezpieczniejszych reklam w Polsce. To fakt potwierdzony setkami realizacji.

Oferujemy budowę oraz wynajem reklam:

Organizujemy kampanie outdoorowe na własnych nośnikach oraz budujemy nośniki reklamowe na własność dla Klientów. Jeżeli więc interesuje Państwa reklama na krótszy czas – posiadamy własną bazę tablic reklamowych przy drogach. Nasi konsultanci pomogą wybrać Państwu najkorzystniejszą spośród form reklamy zewnętrznej. Zachęcamy do kontaktu.

Reklamy w naszej ofercie

Rodzaje i typy reklamy zewnętrznej.

Nasza oferta w zakresie budowy wielkoformatowej reklamy zewnętrznej dotyczy każdej wielkości i każdego formatu. Niezależnie czy szukacie Państwo producenta i wykonawcy billboardów, mega- / gigaboardów, czy tablic lub tzw. wielkoformatowych bannerów reklamowych - to są to nazwy handlowe konstrukcji dla typu reklamy zewnętrznej. wszystkie te typy czy rodzaje reklam sprowadzają się do stalowych konstrukcji służących jako stelaże (rusztowania i konstrukcje reklamowe) oraz nośniki reklamowe. Jako  wiodący producent  konstrukcji reklamowych, możemy zbudować dla Państwa dowolnej wielkości konstrukcję reklamową w każdym miejscu w Polsce.

Oferowane przez nas konstrukcje reklamowe dedykowane są do reklamy tranzytowej – idealnie sprawdzają się jako nośniki reklamowe przy drogach krajowych, ekspresowych oraz autostradach. Najczęściej spotykanym wykorzystaniem reklamy tranzytowej są nośniki reklamowe takie, jak billboardy, tablice wielkoformatowe itp. konstrukcje umieszczane wzdłuż różnego rodzaju dróg.

Poniżej prezentujemy Państwu główne typy reklam z naszej oferty:

Wielki format jest skuteczny

Zalety reklamy zewnętrznej.

Zaletą reklamy outdoorowej jest jej wysoka skuteczność. Dwa najmocniejsze atuty płynące z nośnika, jakim jest reklama zewnętrzna, to szerokie grono odbiorców oraz stałość komunikatu pozwalające na umacnianie w świadomości Klientów oferty i marki.

W przypadku oferowanej przez nas natomiast wielkoformatowej reklamy zewnętrznej dodatkowym atutem jest ogromy rozmiar nośnika reklamy pozwalający umieścić przekaz reklamowy widoczny już z dużej odległości. Wielkoformatowe powierzchnie reklamowe pozwalają więc tworzyć imponujące i zapadające w pamięć kampanie reklamowe.

Najlepsze efekty daje synergia kilku rodzajów nośników, jakie oferuje reklama zewnętrzna: zarówno w miastach, na mniejszych powierzchniach jak i wzdłuż tras szybkiego ruchu, gdzie niezbędne są już wielkoformatowe konstrukcje i reklamy. Dobrze dopasowane do rodzaju drogi konstrukcje, uwzględniające zarówno potrzeby i oczekiwania Reklamodawców jak i bezpieczeństwo kierowców pozwalają skutecznie promować firmy, marki i usług.

Wielki format - Wielkie Korzyści

Czy warto inwestować w reklamę wielkoformatową?

Zdecydowanie warto inwestować w wielki format reklamy zewnętrznej. Podsumowując korzyści płynące z oferowanych przez nas wielkoformatowych konstrukcji reklamy outdoorowej:

Więcej odbiorców to więcej potencjalnych klientów:

nasze reklamy pozwalają na dotarcie do ogromniej grupy odbiorców Twojej kampanii reklamowej. Są doskonale widoczne dla potencjalnego Klienta przy okazji jego codziennych sprawunków – zakupów, rozrywki czy też w trakcie przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi punktami.

Stały i spójny przekaz reklamowy umacnia wizerunek marki:

W odróżnieniu od reklam telewizyjnych czy radiowych – Twoich reklam nie można wyłączyć, przełączyć kanału czy wyciszyć. Reklama outdoorowa dostępna jest zawsze, dzięki czemu kampanie outdoorowe są zapamiętywalne a to buduje i umacnia w świadomości Klientów wizerunek reklamowanej marki, jej produktów i usług.

Wielki format reklam to doskonała widoczność i duży prestiż:

Oferowana przez nas zewnętrzna reklama wielkoformatowa często kojarzona jest kampaniami reklamowymi popularnych marek. Wielki format to wielkie możliwości i ogromny prestiż. Najlepsze efekty daje synergia kilku rodzajów nośników, jakie oferuje reklama zewnętrzna: zarówno w miastach, na mniejszych powierzchniach jak i wzdłuż tras szybkiego ruchu, gdzie niezbędne są już wielkoformatowe konstrukcje i reklamy.