Reklama zewnętrzna wielkoformatowa

WIELKI FORMAT – WIELKIE MOŻLIWOŚCI

Kampania OOH

Reklama OOH (out-of-home media) to reklama zewnętrzna typu outdoor. Obejmuje wszelkiego rodzaju nośniki reklamowe w przestrzeni miejskiej – od mniejszych citylightów czy wiat przystankowych, przez klasyczne billboardy 12m2 i 18m2 aż po wielki format 12x3m, 12x4m czy nośniki autostradowe 18x6m (108m2). OOH reklama to sposób na dotarcie do potencjalnego Klienta przy okazji jego codziennych czynności – zakupów, rozrywki czy też dojazdu do pracy. Oferowana przez nas reklama out of home dostępna jest więc zawsze, dzięki czemu klienci łatwo zapamiętują reklamę OOH. W odróżnieniu od reklam telewizyjnych czy radiowych – reklama out of home nie może zostać wyłączona, przełączona czy wyciszona. Dlatego budowane przez nas reklamy zewnętrzne zapewniają tak wiele korzyści.

Gwarantujemy doskonale dobraną ofertę:

Zapewniamy fachowe doradztwo przy ocenie działki, doborze wielkości reklamy, załatwieniu ewentualnych spraw urzędowych (uzgodnienia, zgłoszenia) oraz to, co najważniejsze: budowę najbezpieczniejszych reklam w Polsce. To fakt potwierdzony setkami realizacji outdoor reklam zewnętrznych. Nasi wykwalifikowani fachowcy przyjadą pod dowolny wskazany przez Państwa adres w Polsce. Wystarczy tylko jeden telefon do naszego biura, a my zajmiemy się całą resztą.

Oferujemy budowę oraz wynajem reklam:

Organizujemy kampanie outdoor OOH na własnych nośnikach oraz budujemy nośniki reklamowe na własność dla Klientów. Jeżeli więc interesuje Państwa reklama OOH na krótszy czas – posiadamy własną bazę tablic reklamowych przy drogach. Nasi konsultanci pomogą wybrać Państwu, jaka kampania OOH i w jakiej formie będzie najkorzystniejsza. Natomiast jeśli Państwo uznają, że korzystniejsze jest umieszczenie billboardu na własnej działce, dokonamy koniecznych pomiarów i postawimy konstrukcję w dowolnie wskazanym przez Państwa miejscu. Zachęcamy do kontaktu.

Reklamy w naszej ofercie

Rodzaje i typy reklamy zewnętrznej.

W naszej ofercie znajduje się również reklama zewnętrzna wielkoformatowa. Nie ograniczamy się odnośnie wielkości i formatu. Niezależnie od tego, czy szukacie Państwo producenta i wykonawcy billboardów, mega- / gigaboardów, czy tablic lub tzw. wielkoformatowych bannerów reklamowych — są to nazwy handlowe konstrukcji dla typu reklamy zewnętrznej. Wszystkie te typy czy rodzaje reklam sprowadzają się do stalowych konstrukcji służących jako stelaże (rusztowania i konstrukcje reklamowe) oraz nośniki reklamowe. Reklama zewnętrzna wielkoformatowa to nasza specjalność, więc zalecamy pozostawić to zadanie na naszych barkach, jak również wszelkie kwestie formalne. Jako wiodący producent konstrukcji reklamowych, możemy zbudować dla Państwa dowolnej wielkości konstrukcję reklamową w każdym miejscu w Polsce.

Oferowane przez nas konstrukcje reklamowe przeznaczone są do reklamy tranzytowej – idealnie sprawdzają się jako nośniki reklamowe przy drogach krajowych, ekspresowych oraz autostradach. Najczęściej spotykanym wykorzystaniem reklamy tranzytowej są nośniki reklamowe takie, jak billboardy, tablice wielkoformatowe itp. konstrukcje umieszczane wzdłuż różnego rodzaju dróg.

Poniżej prezentujemy Państwu główne typy reklam z naszej oferty:

Zalety reklamy zewnętrznej

Zaletą reklamy outdoorowej jest jej wysoka skuteczność. Dwa najmocniejsze atuty płynące z nośnika, jakim jest reklama zewnętrzna, to szerokie grono odbiorców oraz stałość komunikatu pozwalające na umacnianie w świadomości Klientów oferty i marki.

Natomiast w przypadku oferowanej przez nas wielkoformatowej reklamy zewnętrznej dodatkowym atutem jest ogromny rozmiar nośnika reklamy. Pozwala umieścić przekaz reklamowy, który będzie widoczny już z dużej odległości. Wielkoformatowe powierzchnie reklamowe to sposób, aby Twoja kampania OOH outdoor była imponująca i zapadająca w pamięć. Dzięki niej Twoja kampania przy drodze nie umknie uwadze nawet najbardziej zmęczonego podróżnego. Dotrzesz w ten sposób do jeszcze większego grona potencjalnych klientów.

Najlepsze efekty daje synergia kilku rodzajów nośników, jakie oferuje reklama zewnętrzna: zarówno w miastach, na mniejszych powierzchniach jak i wzdłuż tras szybkiego ruchu, gdzie nie wystarcza już niewielka tablica reklamowa. Żeby zwrócić uwagę na ofertę, niezbędne są wielkoformatowe konstrukcje i reklamy. Dobrze dopasowane do rodzaju drogi konstrukcje uwzględniają zarówno potrzeby i oczekiwania Reklamodawców, jak i bezpieczeństwo kierowców. Pozwalają również skutecznie promować firmy, marki i usługi.

Wielki format - Wielkie Korzyści

Czy warto inwestować w reklamę wielkoformatową?

Zdecydowanie warto inwestować w wielki format reklamy zewnętrznej. Podsumowując korzyści płynące z oferowanych przez nas wielkoformatowych konstrukcji reklamy outdoorowej:

Więcej odbiorców to więcej potencjalnych klientów:

Nasze reklamy pozwalają na dotarcie do ogromnej grupy odbiorców. Są doskonale widoczne dla potencjalnego Klienta przy okazji jego codziennych czynności – zakupów, rozrywki czy też podróży do pracy.

Stały i spójny przekaz reklamowy umacnia wizerunek marki:

W odróżnieniu od reklam telewizyjnych czy radiowych – Twoich reklam nie można wyłączyć czy wyciszyć. Reklama outdoorowa dostępna jest zawsze, dzięki czemu kampanie outdoorowe są zapamiętywane, a to buduje i umacnia w świadomości Klientów wizerunek reklamowanej marki, jej produktów i usług.

Wielki format reklam to doskonała widoczność i duży prestiż:

Oferowana przez nas zewnętrzna reklama wielkoformatowa często kojarzona jest z kampaniami reklamowymi popularnych marek. Wielki format to wielkie możliwości i ogromny prestiż. Najlepsze efekty daje synergia kilku rodzajów nośników, jakie oferuje reklama zewnętrzna: zarówno w miastach, na mniejszych powierzchniach jak i wzdłuż tras szybkiego ruchu, gdzie niezbędne są już wielkoformatowe konstrukcje i reklamy.