Billboardy i powierzchnie reklamowe do wynajęcia

Wyceń swoją kampanię

Reklama zewnętrzna to prestiż. Oferujemy możliwość wydzierżawienia nośników reklamowych w atrakcyjnych lokalizacjach wzdłuż dróg krajowych, ekspresowych i autostrad na terenie całej Polski. 

Wszystkie konstrukcje reklamowe są naszej produkcji, dzięki czemu mają Państwo pewność że nawet najsilniejszy wiatr nie spowoduje żadnych uszkodzeń. Oferujemy ponadto pełną obsługę naszych tablic wraz z drukiem i montażem ekspozycji reklamowych.

 

Tablice reklamowe do wynajęcia

LokalizacjaFormatOpis
Autostrada A2, Chociszew k. Łodzi18x6mDoskonała widoczność z obu kierunków, brak konkurencyjnych reklam i przeszkód terenowych. Tablica dwustronna.
Autostrada A4, Gliwice, węzeł Bojków12x5mKierunek Kraków/Katowice, oświetlona. Około 40 tysięcy pojazdów na dobę, obok punkt poboru opłat. Tablica jednostronna.
Autostrada A4, Gliwice, węzeł Bojków12x12mKierunek Kraków/Katowice, oświetlona. Około 40 tysięcy pojazdów na dobę, obok punkt poboru opłat. Tablica jednostronna.
Autostrada A4, Legnica m. Złotniki18x6mOlbrzymi ruch samochodowy, doskonała widoczność. Tablica jednostronna.
Autostrada A1, MOP Woźniki12x4mNowy odcinek Autostrady A1, tablica w kierunku na lotnisko Pyrzowice i na Częstochowę
Wrocław, trasa S512x4mBardzo długi najazd, brak konkurencyjnych reklam, doskonała widoczność. Tablica dwustronna.
Zakopianka, trasa S711x4mBardzo długi najazd, doskonała widoczność, średnio 25 tysięcy pojazdów na dobę. Tablica jednostronna, kierunek ZAKOPANE.
Zakopianka, trasa S712x3mBardzo długi najazd, doskonała widoczność, średnio 25 tysięcy pojazdów na dobę. Tablica jednostronna, kierunek ZAKOPANE.
Zielona Góra, trasa S312x4mNowy odcinek trasy ekspresowej, obłożenie obu kierunków, olbrzymi ruch samochodowy. Tablica dwustronna.
Zielona Góra, trasa S312x6mNowy odcinek trasy ekspresowej, obłożenie obu kierunków, olbrzymi ruch samochodowy. Tablica dwustronna.

Zapytania ofertowe

Reklama przy autostradzie? Drodze ekspresowej? Nic prostszego. Nasi pracownicy przygotują dla Państwa szczegółową ofertę.

IMIĘ *
NAZWISKO
ADRES E-MAIL *
TELEFON

TEMAT

JAK MOŻEMY POMÓC?

Decydując się na skorzystanie z niezwykle atrakcyjnej formy marketingu – reklamy zewnętrznej, musimy zdecydować się na formę, z jakiej postanowimy skorzystać. Mogą to być tablice reklamowe, bilbordy i inne. Jednak aby okazała się ona skuteczna, konieczne jest umieszczenie jej w widocznym miejscu. W Krakowie, jak i całej Małopolsce możesz skorzystać z gotowych punktów, które udostępniamy na zasadach dzierżawy. Gwarantujemy, że nasz wynajem bilboardów spełni Twoje oczekiwania.

Billboardy na wynajem? Z nami to możliwe

Aby wykorzystanie tablic reklamowych przyniosło zamierzonych efekt, muszą się pojawić w starannie dobranej, mającej potencjał reklamowy lokalizacji. Miejsca te często są zajęte i nic nie wskazuje na to, by z dnia na dzień zostały opuszczone. Chcąc zapewnić naszym klientom dostęp do atrakcyjnych lokalizacji, oferujemy możliwość wydzierżawienia naszych nośników reklamowych. Znajdują się one w miejscach gwarantujących doskonałą widoczną, ale również wysokie natężenie ruchu.

Zapytaj o billboardy na wynajem

Wynajem billboardów i tablic reklamowych to doskonały pomysł na wygodne wcielenie w życie kampanii marketingowej opartej na reklamie zewnętrznej. Dostępne miejsca oraz ceny otrzymacie Państwo w wiadomości zwrotnej po kontakcie z naszym konsultantem.