Kontakt

BILLBOARD-X PRODUCENT KONSTRUKCJI REKLAMOWYCH
BIURO HANDLOWE
 • Mickiewicza 24
  34-400 Nowy Targ

 • +48 12 345 06 16

 • +48 796 46 46 41

 • Pon. – pt. 08:35 – 17:25

DLA AGENCJI / EXPORT
DANE REJESTROWE
 • Mackiewicza 21
  31-214 Kraków
 • NIP: 945 195 74 89
  REGON: 120875398

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych

Oferujemy pełną obsługę bez pośredników: produkcja konstrukcji reklamowych, montaż na terenie całej Polski oraz druk reklam.

IMIĘ *
NAZWISKO
ADRES E-MAIL *
TELEFON

TEMAT

JAK MOŻEMY POMÓC?

Zaufali nam

10 lat doświadczenia

Reklama zewnętrzna leży w kręgu naszych zainteresowań od wielu lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć doświadczenie, które oferujemy naszym klientom proponując im różne formy promocji wizualnej. Wiemy, jak wykorzystać potencjał drzemiący w tej dziedzinie marketingu, co czyni z nas atrakcyjnego partnera biznesowego.

Z naszej oferty może skorzystać klient indywidualny jak i firma reklamowa. Współpracę z tymi podmiotami opieramy na wspólnych działaniach prowadzących do osiągnięcia zamierzonego celu. Decydując się na naszą ofertę możecie Państwo liczyć na profesjonalne i rzetelne doradztwo z indywidualnym podejściem do każdej sprawy. Na pierwszym miejscu stawiamy klienta i korzyści, jakie mogą Go spotkać gdy skorzysta z naszej pomocy. Zajmujemy się również produkcją – własne zaplecze techniczne to ogromne możliwości, które oferujemy swoim klientom. Podobnie sprawy wyglądają z wydrukiem – zapewniamy druk solventowy i UV na sztywnych materiałach. Uzupełniając sposób kompleksowej obsługi firm, świadczymy usługi montażowe wszystkich rodzajów nośników reklamy zewnętrznej nie tylko w Krakowie, lecz na terenie całego kraju.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i kontaktu z naszymi doradcami.