KONSTRUKCJE REKLAMOWE

Poproś o wycenę

Poznaj nasze konstrukcje do reklam wielkoformatowych

Jesteśmy wiodącym producentem stalowych, wielkoformatowych konstrukcji reklamowych. Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że oferujemy Klientom produkty najwyższej jakości, czego potwierdzeniem jest całkowity brak zgłoszeń reklamacyjnych.

Do budowy naszych konstrukcji pod reklamy wykorzystujemy atestowaną stal, gwarantującą wiele lat bezpiecznej ekspozycji reklam. Dodatkowo, w standardzie, przed montażem wszystkie elementy poddawane są cynkowaniu ogniowemu, co dodatkowo zwiększa ich wytrzymałość a nośnik reklamowy czyni wysoce estetycznym.

Produkujemy konstrukcje reklamowe na bazie szerokiej kratownicy, gwarantującej doskonałe przenoszenie wszelkich działających sił. Szeroka podstawa, na której umieszczane jest obciążenie, uniemożliwia obrót reklamy i jej uszkodzenie. Dodatkowym atutem jest możliwość budowy dowolnych formatów, od w pełni standardowych aż po całkiem indywidualne.

Zobacz galerię zdjęć
Obejrzyj nasze portfolio

Sprawdź naszą ofertę produkcyjną

Nasz najbardziej uniwersalny billboard – idealny do reklamy przy trasach niższego rzędu, jako reklama kierunkowa lub reklama dla dewelopera. Łatwość montażu i mobilność to tylko wybrane atuty tego modelu.

5 lat gwarancji, wysokogatunkowa stal, ocynk ogniowy w standardzie.

Czytaj więcej

Od lat najbardziej popularny model wśród naszych Klientów. Idealne proporcje, świetna widoczność i najwyższa trwałość czynią z tej konstrukcji billboardowej doskonałe narzędzie do reklamy przy trasach ekspresowych oraz wzdłuż dróg krajowych.

Czytaj więcej

Reklama wielkoformatowa tej wielkości pozwala na stworzenie atrakcyjnego wizualnie komunikatu reklamowego. Nośnik ten sprawdzi się idealnie wzdłuż tras ekspresowych.

Czytaj więcej

Model ten najchętniej wybierają Klienci planujący prowadzenie kampanii produktowych. Proporcje nośnika pozwalają na tworzenie ciekawych wizualnie kampanii reklamowych, szczególnie przy drogach szybkiego ruchu.

Czytaj więcej

Najchętniej kupowany nośnik do reklamy autostradowej w Polsce. Doskonałe proporcje i bardzo duża wielkość (aż 108mkw) powodują że prowadzenie kampanii reklamowych wzdłuż autostrad staje się skuteczne i atrakcyjne. Gwarantujemy, że ten billboard spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Czytaj więcej

Zaufali nam

Cieszymy się, że naszą ofertę wybiera tak wiele firm i instytucji, traktując produkowane przez nas billboardy i konstrukcje reklamowe jako swoją wizytówkę. Będziemy zaszczyceni mogąc powitać Państwa w gronie naszych Klientów.

Co nas wyróżnia?

Od 10 lat budujemy dla Państwa billboardy i konstrukcje wielkoformatowe. Nasze produkty wybierane są ze względu na najwyższą na rynku jakość i bezpieczeństwo – doskonale sprawdzają się zarówno w wietrznych lokalizacjach jak i w spokojnych, osłoniętych od wiatru centrach miast.

Zapytania ofertowe

Nasi pracownicy przygotują dla Państwa kompleksową ofertę produkcyjną z montażem w dowolnym miejscu w Polsce. Bez pośredników.

IMIĘ *
NAZWISKO
ADRES E-MAIL *
TELEFON

TEMAT

JAK MOŻEMY POMÓC?