Konstrukcje reklamowe

Oferta budowy reklam wielkoformatowych

Konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe

Konstrukcje reklamowe to nasz główny produkt – jesteśmy wiodącym producentem stalowych, wielkoformatowych konstrukcji reklamowych wolnostojących. Naszą domeną są konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe instalowane wzdłuż dróg krajowych i autostrad. Budujemy także konstrukcje do reklam przy centrach handlowych.

Standardy naszych konstrukcji reklamowych:

Wysoką jakość naszych produktów oraz gwarancję, że nasza konstrukcja pod reklamę będzie służyła Twojej firmie przez dziesięciolecia, zapewniamy dzięki wypracowanym standardom produkcyjnym.

Standardy produkcyjne:

  • 100% atestowana stal — konstrukcje reklamowe wielkoformatowe budujemy w całości z wysokogatunkowej atestowanej stali, gwarantującej wytrzymałość na ciężar przy dużym rozmiarze Twojej reklamy.
  • inżynieryjne wykonanie — wszystkie konstrukcje reklamowe wolnostojące oparte są na bazie szerokiej kratownicy, wykonanej wg projektu uprawnionych konstruktorów, co zapewnia doskonałe przenoszenie wszelkich działających na konstrukcje sił. Fundament konstrukcji tworzony jest z betonowych bloczków, których rozmiar i masę dopasowujemy do wielkości reklamy. Tak dociążone reklamy tworzą prawdziwe rusztowania reklamowe, odporne na warunki atmosferyczne, zaś szeroka podstawa, na której umieszczane jest obciążenie, uniemożliwia obrót reklamy i jej uszkodzenie.
  • cynkowanie ogniowe — to nasz standard wykończeniowy. Przed montażem cynkujemy wszystkie elementy konstrukcji pod reklamę. Cynkowanie niweluje możliwość powstawania rdzy i korozji, więc zwiększa wytrzymałość reklam, a dodatkowo czyni konstrukcję po baner reklamowy wysoce estetyczną.
  • Nasze produkty posiadają pełną dokumentację techniczną oraz minimum 5 lat gwarancji na konstrukcję stalową pod reklamę i 25 lat gwarancji na ocynk ogniowy w standardzie!

Opis oferty

Konstrukcje Reklamowe Wolnostojące

Reklama zewnętrzna, tzw. „outdoor”, często kojarzona jest ze sposobem marketingu niszczącym założenia aranżacyjne otoczenia. Jednakże konstrukcje stalowe wolnostojące, jakie proponujemy naszym klientom, przeczą powyższemu stwierdzeniu.

Oferujemy wysoce estetyczne konstrukcje stalowe reklam outdoorowych. Jednym z naszych priorytetów – obok najwyższej jakości świadczonych usług i sprostaniu wymaganiom klientów – jest stosowanie reklamy wielkoformatowej nie zakłócającej wizualnej wartości otoczenia. Poznaj naszą ofertę i spraw, by Twoja firma wypłynęła na szerokie wody biznesu.

Stelaż pod baner reklamowy

Konstrukcja reklamowa to profesjonalny stalowy stelaż pod baner służący do eksponowania reklam zewnętrznych takich jak wielkoformatowe tablice, billboardy, megaboardy, gigaboardy itp. Wielki format daje wielkie możliwości i olbrzymi prestiż oraz kojarzony jest z wielkimi miejskimi i autostradowymi reklamami popularnych marek. Poniżej przedstawiamy umowny podział reklam zewnętrznych – wszystko jednakowoż sprowadza się do stalowych konstrukcji służących jako stelaże i nośniki reklamowe.

Formaty konstrukcji reklamowych:

Naszym atutem, jako producenta konstrukcji reklamowych, jest możliwość budowy reklam wielkoformatowych w dowolnych formatach oraz w wariantach jednostronnych i dwustronnych, z wieloma opcjami dodatkowymi.
Potrzebna konstrukcja pod billboard? Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktowym, gdzie znajdziesz ofertę na formaty standardowe i indywidualne — konstrukcje na wymiar.

Formaty standardowe:

Formaty STANDARD — formaty powierzchni reklamowych dobierane są odpowiednio z uwzględnieniem celu i typu reklamy oraz innych czynników, jak np. przepisy prawa, lokalizacja — warunki klimatyczne i terenowe, natężenie ruchu dla wybranego typu trasy — reklamy przy drogach krajowych, trasach ekspresowych i autostradach.

Leasing reklam:

Wielki format to również wielkie możliwości. Wielkoformatowa tablica reklamowa umiejscowiona przy autostradzie, drodze ekspresowej lub w innym miejscu przyciąga wzrok potencjalnego klienta i wyróżnia się na tle otoczenia. Wyobraź sobie, że codziennie tysiące lub dziesiątki tysięcy potencjalnych klientów, jadąc do pracy, może zobaczyć nasze konstrukcje wielkoformatowe oraz Twoje reklamy. To musi działać!

Jako jedyni na rynku oferujemy również leasing naszych reklam – współpracujemy w tym zakresie z Europejskim Funduszem Leasingowym oraz PKO Leasing SA. Oferowane przez nas konstrukcje stalowe reklam (jak i proces ich produkcji) przeszły skomplikowaną weryfikację, co stanowi dodatkowe potwierdzenie najwyższej jakości produktu.

Dlaczego Billboard-X?:

Jesteśmy wiodącym producentem stalowych wielkoformatowych konstrukcji reklamowych. Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że oferujemy Klientom produkty najwyższej jakości, czego potwierdzeniem jest całkowity brak zgłoszeń reklamacyjnych.

Od A do Z bez pośredników

  • każda konstrukcja banera reklamowego wolnostojąca jest opracowywana przez inżynierów z uprawnieniami,
  • każda konstrukcja pod billboard produkowana jest przez doświadczonych pracowników, mających do dyspozycji nowoczesną halę produkcyjną,
  • wykonujemy dokumentacje techniczne i projektowe pozwalające na legalizację reklam,
  • drukujemy i montujemy ekspozycje reklamowe (banery, siatki).

Chcesz postawić na reklamy wielkoformatowe? Potrzebna Ci konstrukcja pod baner reklamowy! Budowa konstrukcji reklamowych to główna usługa oferowana przez naszą firmę – zapraszamy do współpracy!

Nasze konstrukcje

Oferta produktowa

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktową. W naszym katalogu konstrukcji znajdziesz szczegółowy opis formatów standardowych, a także ofertę konstrukcji na wymiar. Każdy nasz nośnik wykonany jest z wysokogatunkowej stali z ocynkiem ogniowym w standardzie, posiada wieloletnie gwarancje oraz pełną dokumentację techniczną.