Billboard Poznań

Firma Billboard-X już od ponad dekady oferuje billboardy dla klientów z takich miast jak Poznań, Warszawa, Kraków czy Wrocław. Naszą ofertę kierujemy także do mieszkańców innych części Polski. W ramach naszych usług wykonujemy reklamy wielkoformatowe oraz mniejsze konstrukcje reklamowe – na przykład tablice reklamowe.

Billboard w Poznaniu jest jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form reklamy. Jak wybrać idealny typ i wymiary instalacji? Zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci w dokonaniu wyboru!

Billboardy w Poznaniu – dlaczego warto?

Nasze bilboardy spotkasz w miejscach w Poznaniu, w których możesz liczyć na duże grono odbiorców. Są to więc centra handlowe czy drogi szybkiego ruchu. Współpracujemy ze znanymi na całym świecie firmami, takimi jak na przykład Mokate, Orlen, LG, BMW, Mercedes-Benz czy Hotel Ibis. Nasze bilboardy wykorzystują również urzędy miast, szpitale i inne instytucje użyteczności publicznej.

Jeśli skorzystasz z naszej oferty, możesz liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo;
  • rozbudowaną produkcję – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
  • wysokiej jakości druk solventowy;
  • szybki montaż;
  • korzystny wynajem billboardów.

Konstrukcje reklamowe w Poznaniu

Jakie miejsce na bilboard w Poznaniu będzie najbardziej odpowiednie? Oczywiście takie, w którym może dotrzeć do największej liczby odbiorców. Takie konstrukcje można więc ustawić w centrach miast lub przy głównych drogach. Nie zapominaj także o nastawieniu reklamy na kierowców i pasażerów. Tablica reklamowa widoczna z okna pojazdu od razu ściągnie na siebie wzrok uczestników ruchu. Konstrukcje warto ustawić w miejscach, w których kierowcy jadą wolniej, a więc przy przejściach dla pieszych lub na skrzyżowaniach. Największe korzyści przynoszą jednak banery przy zakorkowanych ulicach.

Czy reklamę możesz umieścić w dowolnym miejscu? Niestety nie. Rozmieszczenie bilbordów w Poznaniu i innych miastach jest regulowane przez przepisy prawa budowlanego i drogowego. Nawet jeśli ustawisz konstrukcję na prywatnej działce, w wielu przypadkach będziesz potrzebował(a) zgłoszenia lub pozwolenia na budowę. Skąd wiadomo, jakie formalności trzeba będzie wypełnić? Na szczęście nie musisz się tym martwić. Mamy duże doświadczenie, więc dobrze wiemy, w jakich miejscach możemy postawić banery.

Nasze konstrukcje reklamowe w Poznaniu cechują się wysoką jakością oraz solidnością wykonania. To przecież bardzo ważne, by billboard był nie tylko estetyczny, ale także bezpieczny dla otoczenia. Dlatego wykorzystujemy materiał o dużej trwałości – atestowaną stal ocynkowaną ogniowo. Mamy własne biuro projektowe, w którym jesteśmy w stanie stworzyć banery reklamowe nawet o nietypowych wymiarach i kształtach. Zatrudniamy doświadczonych konstruktorów, którzy zaprojektują konstrukcję, która sprosta wymaganiom każdego klienta. Jesteśmy profesjonalistami, więc dbamy o to, by billboardy były odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne, w tym również porywiste wiatry.

Interesują Cię wysokiej jakości tablice reklamowe w Poznaniu lub innych miastach?

Zgłoś się do Billboard-X!