Legalizacja billboardów

Legalizacja billboardów

Pozwolenie na budowę billboardu

Jako bezpośredni producent oferujemy kompleksową realizację inwestycji dotyczących budowy i montażu konstrukcji reklamowych i billboardów. W przypadku konieczności uzyskania pozwolenia na budowę przygotowujemy stosowną dokumentację budowlaną oraz wszelkie inne dokumenty niezbędne do rozpoczęcia starań o uzyskanie takiego pozwolenia.

W naszym zespole znajdują się projektanci i konstruktorzy posiadający wymagane prawem uprawnienia a także kierownik budowy, który czuwa nad prawidłową realizacją procesu budowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tematyce legalizacji reklam – zaufaj naszemu doświadczeniu!

Oferujemy w szczególności:

  • przygotowanie dokumentacji budowlanej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę;
  • przygotowanie projektów technicznych oraz konstrukcyjnych;
  • doradztwo w zakresie prawa budowlanego;
  • obsługę inwestycji przez kierownika budowy;
  • przygotowanie map do celów projektowych;
  • obsługę geodezyjną i geologiczną;
  • budowę i montaż reklam bez pośredników
  • nasza gwarancja producenta - od 5 lat gwarancji na konstrukcje i 25 lat gwarancji na ocynk ogniowy w standardzie!

Czy do montażu reklam i billboardów potrzebne są pozwolenia?

Konieczność uzyskania pozwolenia na budowę dla niektórych reklam wynika wprost z prawa budowlanego. W dużym uproszczeniu pozwolenia wymagają budowle z fundamentami pod linią gruntu oraz takie, do których posadowienia wymagany jest ciężki sprzęt budowlany. Reklamy nietrwale związane z gruntem najczęściej udaje się zamontować całkowicie legalnie korzystając jedynie z tzw. zgłoszenia prac niewymagających pozwolenia na budowę.

Niestety, interpretacja tych przepisów bywa bardzo różna – zdarza się, że ten sam rodzaj reklamy jest traktowany przez różne urzędy jako coś zupełnie innego – w jednym niezbędne jest uzyskanie pełnego pozwolenia a w innym wystarczy standardowe zgłoszenie.

Budujemy konstrukcje reklamowe

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produkcyjną – budujemy zarówno konstrukcje wielkoformatowe jak i billboardy i megaboardy. Bez podwykonawców, na terenie całej Polski.

Zapytania ofertowe

Reklama przy autostradzie? Drodze ekspresowej? Nic prostszego. Nasi pracownicy przygotują dla Państwa szczegółową ofertę.