Leasing konstrukcji reklamowych

Rozwiązania doskonałe dla biznesu

Elastyczna oferta leasingowa dla tablic i billboardów reklamowych

Zastanawiają się Państwo się nad zakupem konstrukcji reklamowej dla swojej firmy? Doskonale! Teraz zakup własnego nośnika do reklamy wielkoformatowej staje się jeszcze prostszy. W Billboard-X mogą Państwo sfinansować zakup konstrukcji do reklam wielkoformatowych w formie leasingu – to jedyna tego typu oferta w Polsce.

Potwierdzenie najwyższej jakości produktu

Współpraca z EFL jest potwierdzeniem najwyższej jakości i profesjonalizmy oferowanych przez nas konstrukcji i tablic reklamowych. Proces weryfikacji któremu zostaliśmy poddani potwierdził, że wszystko o czym zapewniamy naszych Klientów ma poparcie w jakości naszych wyrobów.

Dzięki naszej ofercie zakup własnego nośnika do reklamy wielkoformatowej staje się dostępny dosłownie dla każdej firmy. Nie ma potrzeby inwestowania pełnej kwoty – leasing działa na takiej samej zasadzie jak w przypadku samochodów firmowych. Całość jest gwarantowana i obsługiwana przez jedną z najważniejszych firm z branży – EFL SA. Minimum formalności, niskie oprocentowanie, elastyczny okres spłaty to tylko niektóre korzyści. Całość procedury załatwiają Państwo bezpośrednio z przedstawicielem firmy leasingowej – Państwa dane są więc cały czas bezpieczne. Żadne dane finansowe ani firmowe dane wrażliwe nie są dla nas dostępne – procedura gwarantuje Państwu bezpieczeństwo na poziomie tajemnicy bankowej.

Dodatkowy rok gwarancji

Dla każdej firmy, która zakupi u nas konstrukcję reklamową i sfinansuje ją w formie leasingu oferujemy całkowicie bezpłatnie szósty, dodatkowy rok gwarancji. Żadnych haczyków, ukrytych opłat, kruczków prawnych – słowem pełna przejrzystość. Nasza standardowa pięcioletnia gwarancja jest najdłuższa na rynku – 6 lat to to tylko dowód na to, że budujemy najbezpieczniejsze i najtrwalsze konstrukcje reklamowe w Polsce.

LEASING KONSTRUKCJI REKLAMOWYCH

Leasing reklam - jedyna taka oferta w Polsce!

Wielki format to również wielkie możliwości. Konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe umiejscowione przy autostradzie, drodze ekspresowej lub w innym miejscu przyciągają wzrok potencjalnego klienta i wyróżniają się na tle otoczenia. Wyobraź sobie, że codziennie tysiące lub dziesiątki tysięcy potencjalnych klientów, jadąc do pracy, może zobaczyć Twoją reklamę. To musi działać!

Skorzystaj z biznesowych rozwiązań

Jesteśmy zweryfikowanym dostawcą Europejskiego Funduszu Leasingowego SA – mają Państwo pewność, że zakupu dokonujecie w profesjonalnej, sprawdzonej firmie.

Jako jedyni na rynku oferujemy również leasing naszych reklam – współpracujemy w tym zakresie z Europejskim Funduszem Leasingowym. Oferowane przez nas konstrukcje (jak i proces ich produkcji) przeszły skomplikowaną weryfikację co stanowi dodatkowe potwierdzenie najwyższej jakości produktu.