Reklama zewnętrzna – wielki format

Skontaktuj się z nami

Reklama zewnętrzna często kojarzona jest ze sposobem marketingu niszczącym założenia aranżacyjne otoczenia. Forma, jaką proponujemy naszym klientom, przeczy powyższemu stwierdzeniu. Jednym z naszym priorytetów – obok najwyższej jakości świadczonych usług i sprostaniu wymaganiom klientów jest stosowanie reklamy niezakłócającej wizualnej wartości otoczenia. Poznaj nasze propozycje i spraw, by Twoja firma wypłynęła na szerokie wody biznesu.

Poniżej znajdą Państwo umowny podział reklam zewnętrznych – wszystko jednakowoż sprowadza się do stalowych konstrukcji służących jako stelaże i nośniki reklamowe.

Wielki format to wielkie możliwości i olbrzymi prestiż. Od 10 lat budujemy najbezpieczniejsze konstrukcje pod reklamy. Korzystamy tylko z atestowanych materiałów (stal wysokogatunkowa + ocynk ogniowy), posiadamy własne biuro projektowe, wykwalifikowanych spawaczy oraz kilka ekip montażowych. Możemy zbudować dla Państwa dowolnej wielkości konstrukcję reklamową w każdym miejscu w Polsce.

Dowiedz się więcej

konstrukcje reklamoweOferujemy prawdziwe rusztowania reklamowe, bezpieczne i obliczone pod panujące w Polsce warunki wiatrowe. Nasi inżynierowi zaprojektowali nośniki które doskonale znoszą nawet bardzo silny wiatr. Nasze rusztowania wyróżnia fakt, że obciążane są na gruncie za pomocą bloczków betonowych oraz zbudowane są z wysokogatunkowej stali. Spawana konstrukcja gwarantuje bezpieczną i wieloletnią eksploatację.

Dowiedz się więcej

gigaboard 18mkwTablice reklamowe i billboardy to najmniejsze nośniki reklamowe – doskonale sprawdzają się w miastach lub przy drogach niższej klasy. Billboardy pozwalają na naklejanie reklam drukowanych na papierze BBS (papier billboardowy) lub też na specjalnej, wielomiesięcznej folii.

Jesteśmy jedynym w Polsce producentem tablic PREMIUM – nasze billboardy na jednym słupie wybierane są przez najbardziej wymagających Klientów.

Dowiedz się więcej

Tablica reklamowa 12x4mOferowane przez nas konstrukcje reklamowe dedykowane są do reklamy tranzytowej – idealnie sprawdzają się jako nośniki reklamowe przy drogach krajowych, ekspresowych oraz autostradach. Jeżeli interesuje Państwa reklama na krótszy czas – posiadamy własną bazę tablic reklamowych przy drogach.

Gwarantujemy doskonale dobraną ofertę:  fachowe doradztwo przy ocenie działki, doborze wielkości reklamy, spełnieniu ewentualnych spraw urzędowych (uzgodnienia, zgłoszenia) oraz to co najważniejsze: budowę najbezpieczniejszych reklam w Polsce. To fakt potwierdzony setkami realizacji.

Sprawdź możliwości i korzyści

Najnowsze realizacje

ZOBACZ WIĘCEJ REALIZACJI

Zaufali nam

Zapytania ofertowe

Nasi pracownicy przygotują dla Państwa kompleksową ofertę produkcyjną z montażem w dowolnym miejscu w Polsce. Bez pośredników.

IMIĘ *
NAZWISKO
ADRES E-MAIL *
TELEFON

TEMAT

JAK MOŻEMY POMÓC?

Czy billboardy mogą pomóc w Twoim biznesie?

Bilbordy to doskonały sposób, by zaistnieć w masowej świadomości. Prezentacja usług, produktów czy logotyp wzbogacony o hasło reklamowe, kojarzące się z marką to skuteczny i sprawdzony sposób, by „wbić” się w głowę potencjalnego klienta. Nasze usługi zostały docenione przez licznych klientów z Krakowa, jak i całej Polski. Reklamy zewnętrzne to jedna z najskuteczniejszych metod promocji firmy. Dzięki nim możesz sprawić, że potencjalni klienci zainteresują się Twoją ofertą.

W Billboard-X to Ty liczysz się najbardziej

Doświadczenie, które zbieraliśmy przez lata działalności, pozwalają nam dopasować ofertę wprost do wymagań klienta. Tworząc ofertę, kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem klienta z ostatecznych efektów naszych działań. Różnorodność produktów oraz pełen zakres świadczonych usług – od doradztwa, poprzez produkcję, druk i montaż pozwala nam na kompleksową obsługę klientów celujących w reklamy zewnętrzne.

Jesteśmy po to, by by Ci pomóc

Jeśli zainteresowały Cię reklamy zewnętrzne, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i zaproponujemy rozwiązanie skrojone na Twoją miarę. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, korzystając z usług Billboard-X. Efekt gwarantowany!