Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna często kojarzona jest ze sposobem marketingu niszczącym założenia aranżacyjne otoczenia. Forma, jaką proponujemy naszym klientom, przeczy powyższemu stwierdzeniu. Jednym z naszym priorytetów – obok najwyższej jakości świadczonych usług i sprostaniu wymaganiom klientów – jest stosowanie reklamy niezakłócającej wizualnej wartości otoczenia. Poznaj nasze propozycje i spraw, by Twoja firma wypłynęła na szerokie wody biznesu.

Poniżej znajdą Państwo umowny podział reklam zewnętrznych – wszystko jednakowoż sprowadza się do stalowych konstrukcji służących jako stelaże i nośniki reklamowe.

Konstrukcje reklamowe

reklama zewnętrznaWielki format to wielkie możliwości i olbrzymi prestiż. Od 10 lat budujemy najbezpieczniejsze konstrukcje pod reklamy. Korzystamy tylko z atestowanych materiałów (stal wysokogatunkowa + ocynk ogniowy), posiadamy własne biuro projektowe, wykwalifikowanych spawaczy oraz kilka ekip montażowych. Możemy zbudować dla Państwa dowolnej wielkości konstrukcję reklamową w każdym miejscu w Polsce.

Rusztowania reklamowe

reklama zewnętrznaOferujemy prawdziwe rusztowania reklamowe, bezpieczne i obliczone pod panujące w Polsce warunki wiatrowe. Nasi inżynierowi zaprojektowali nośniki które doskonale znoszą nawet bardzo silny wiatr. Nasze rusztowania wyróżnia fakt, że obciążane są na gruncie za pomocą bloczków betonowych oraz zbudowane są z wysokogatunkowej stali. Spawana konstrukcja gwarantuje bezpieczną i wieloletnią eksploatację.

Tablice reklamowe

reklama zewnętrznaTablice reklamowe i billboardy to najmniejsze nośniki reklamowe – doskonale sprawdzają się w miastach lub przy drogach niższej klasy. Billboardy pozwalają na naklejanie reklam drukowanych na papierze BBS (papier billboardowy) lub też na specjalnej, wielomiesięcznej folii.

Jesteśmy jedynym w Polsce producentem tablic PREMIUM – nasze billboardy na jednym słupie wybierane są przez najbardziej wymagających Klientów.

Reklama przy autostradach

reklama zewnętrznaOferowane przez nas konstrukcje reklamowe dedykowane są do reklamy tranzytowej – idealnie sprawdzają się jako nośniki reklamowe przy drogach krajowych, ekspresowych oraz autostradach. Jeżeli interesuje Państwa reklama na krótszy czas – posiadamy własną bazę tablic reklamowych przy drogach.

Gwarantujemy doskonale dobraną ofertę: fachowe doradztwo przy ocenie działki, doborze wielkości reklamy, spełnieniu ewentualnych spraw urzędowych (uzgodnienia, zgłoszenia) oraz to co najważniejsze: budowę najbezpieczniejszych reklam w Polsce. To fakt potwierdzony setkami realizacji.

Zalety reklamy zewnętrznej

Skuteczna reklama outdoorowa pozwala na dotarcie z przekazem reklamowym do bardzo szerokiego grona odbiorców. Stałość komunikatu pozwala na jego zapamiętanie. To dwa najmocniejsze atuty i korzyści płynące z nośnika, jakim jest reklama zewnętrzna. Najczęściej spotykanym wykorzystaniem reklamy zewnętrznej są reklamy tranzytowe, czyli billboardy umieszczane wzdłuż różnego rodzaju dróg. Organizujemy kampanie outdoorowe na własnych nośnikach oraz budujemy nośniki reklamowe na własność dla Klientów.

Nasi konsultanci pomogą wybrać Państwu najkorzystniejszą spośród form reklamy zewnętrznej. Zachęcamy do kontaktu.

Reklama wielkoformatowa – OOH

reklama zewnętrzna
Wielkoformatowe banery pozwalają tworzyć imponujące i zapadające w pamięć kampanie reklamowe. Specjalizujemy się w reklamie outdoor, czyli wielkim formacie wzdłuż dróg krajowych, ekspresowych i autostrad. Dobrze dopasowane do rodzaju drogi konstrukcje, uwzględniające zarówno potrzeby i oczekiwania Reklamodawców jak i bezpieczeństwo kierowców pozwalają skutecznie promować firmy, marki i usług.

Reklamy OOH (out-of-home media) to wszelkiego rodzaju nośniki reklamowe w przestrzeni miejskiej – od mniejszych citylightów czy wiat przystankowych, przez klasyczne billboardy 12m2 i 18m2 aż po wielki format 12x3m, 12x4m czy nośniki autostradowe 18x6m (108m2). Pozwalają na dotarcie do potencjalnego Klienta przy okazji jego codziennych sprawunków – zakupów, rozrywki czy też w trakcie przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi punktami. W odróżnieniu od reklam telewizyjnych czy radiowych – nie można ich wyłączyć, przełączyć kanału czy wyciszyć. Reklama outdoorowa dostępna jest zawsze, dzięki czemu kampanie outdoorowe są zapamiętywalne.

Najlepsze efekty daje synergia kilku rodzajów nośników, jakie oferuje reklama zewnętrzna: zarówno w miastach, na mniejszych powierzchniach jak i wzdłuż tras szybkiego ruchu, gdzie niezbędne są już wielkoformatowe konstrukcje i reklamy.