Reklama zewnętrzna – wielki format

Skontaktuj się z nami

Reklama zewnętrzna często kojarzona jest ze sposobem marketingu niszczącym założenia aranżacyjne otoczenia. Forma, jaką proponujemy naszym klientom, przeczy powyższemu stwierdzeniu. Jednym z naszym priorytetów – obok najwyższej jakości świadczonych usług i sprostaniu wymaganiom klientów – jest stosowanie reklamy niezakłócającej wizualnej wartości otoczenia. Poznaj nasze propozycje i spraw, by Twoja firma wypłynęła na szerokie wody biznesu.

Poniżej znajdą Państwo umowny podział reklam zewnętrznych – wszystko jednakowoż sprowadza się do stalowych konstrukcji służących jako stelaże i nośniki reklamowe.

Wielki format to wielkie możliwości i olbrzymi prestiż. Od 10 lat budujemy najbezpieczniejsze konstrukcje pod reklamy. Korzystamy tylko z atestowanych materiałów (stal wysokogatunkowa + ocynk ogniowy), posiadamy własne biuro projektowe, wykwalifikowanych spawaczy oraz kilka ekip montażowych. Możemy zbudować dla Państwa dowolnej wielkości konstrukcję reklamową w każdym miejscu w Polsce.

Dowiedz się więcej

konstrukcje reklamoweOferujemy prawdziwe rusztowania reklamowe, bezpieczne i obliczone pod panujące w Polsce warunki wiatrowe. Nasi inżynierowi zaprojektowali nośniki które doskonale znoszą nawet bardzo silny wiatr. Nasze rusztowania wyróżnia fakt, że obciążane są na gruncie za pomocą bloczków betonowych oraz zbudowane są z wysokogatunkowej stali. Spawana konstrukcja gwarantuje bezpieczną i wieloletnią eksploatację.

Dowiedz się więcej

gigaboard 18mkwTablice reklamowe i billboardy to najmniejsze nośniki reklamowe – doskonale sprawdzają się w miastach lub przy drogach niższej klasy. Billboardy pozwalają na naklejanie reklam drukowanych na papierze BBS (papier billboardowy) lub też na specjalnej, wielomiesięcznej folii.

Jesteśmy jedynym w Polsce producentem tablic PREMIUM – nasze billboardy na jednym słupie wybierane są przez najbardziej wymagających Klientów.

Dowiedz się więcej

wynajem reklam przy autostradzieOferowane przez nas konstrukcje reklamowe dedykowane są do reklamy tranzytowej – idealnie sprawdzają się jako nośniki reklamowe przy drogach krajowych, ekspresowych oraz autostradach. Jeżeli interesuje Państwa reklama na krótszy czas – posiadamy własną bazę tablic reklamowych przy drogach.

Gwarantujemy doskonale dobraną ofertę:  fachowe doradztwo przy ocenie działki, doborze wielkości reklamy, spełnieniu ewentualnych spraw urzędowych (uzgodnienia, zgłoszenia) oraz to co najważniejsze: budowę najbezpieczniejszych reklam w Polsce. To fakt potwierdzony setkami realizacji.

Sprawdź możliwości i korzyści

Zalety reklamy zewnętrznej

Skuteczna reklama outdoorowa pozwala na dotarcie z przekazem reklamowym do bardzo szerokiego grona odbiorców. Stałość komunikatu pozwala na jego zapamiętanie. To dwa najmocniejsze atuty i korzyści płynące z nośnika, jakim jest reklama zewnętrzna. Najczęściej spotykanym wykorzystaniem reklamy zewnętrznej są reklamy tranzytowe, czyli billboardy umieszczane wzdłuż różnego rodzaju dróg. Organizujemy kampanie outdoorowe na własnych nośnikach oraz budujemy nośniki reklamowe na własność dla Klientów.

Nasi konsultanci pomogą wybrać Państwu najkorzystniejszą spośród form reklamy zewnętrznej. Zachęcamy do kontaktu.

profesjonalna konstrukcja reklamowareklama przy autostradzie

Reklama wielkoformatowa – OOH

Wielkoformatowe banery pozwalają tworzyć imponujące i zapadające w pamięć kampanie reklamowe. Specjalizujemy się w reklamie outdoor, czyli wielkim formacie wzdłuż dróg krajowych, ekspresowych i autostrad. Dobrze dopasowane do rodzaju drogi konstrukcje, uwzględniające zarówno potrzeby i oczekiwania Reklamodawców jak i bezpieczeństwo kierowców pozwalają skutecznie promować firmy, marki i usług.

Reklamy OOH (out-of-home media) to wszelkiego rodzaju nośniki reklamowe w przestrzeni miejskiej – od mniejszych citylightów czy wiat przystankowych, przez klasyczne billboardy 12m2 i 18m2 aż po wielki format 12x3m, 12x4m czy nośniki autostradowe 18x6m (108m2). Pozwalają na dotarcie do potencjalnego Klienta przy okazji jego codziennych sprawunków – zakupów, rozrywki czy też w trakcie przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi punktami. W odróżnieniu od reklam telewizyjnych czy radiowych – nie można ich wyłączyć, przełączyć kanału czy wyciszyć. Reklama outdoorowa dostępna jest zawsze, dzięki czemu kampanie outdoorowe są zapamiętywalne. 

Najlepsze efekty daje synergia kilku rodzajów nośników, jakie oferuje reklama zewnętrzna: zarówno w miastach, na mniejszych powierzchniach jak i wzdłuż tras szybkiego ruchu, gdzie niezbędne są już wielkoformatowe konstrukcje i reklamy.

Najnowsze realizacje

ZOBACZ WIĘCEJ REALIZACJI

Zaufali nam

Zapytania ofertowe

Nasi pracownicy przygotują dla Państwa kompleksową ofertę produkcyjną z montażem w dowolnym miejscu w Polsce. Bez pośredników.

IMIĘ *
NAZWISKO
ADRES E-MAIL *
TELEFON

TEMAT

JAK MOŻEMY POMÓC?

Czy billboardy mogą pomóc w Twoim biznesie?

Bilbordy to doskonały sposób, by zaistnieć w masowej świadomości. Prezentacja usług, produktów czy logotyp wzbogacony o hasło reklamowe, kojarzące się z marką to skuteczny i sprawdzony sposób, by „wbić” się w głowę potencjalnego klienta. Nasze usługi zostały docenione przez licznych klientów z Krakowa, jak i całej Polski. Reklamy zewnętrzne to jedna z najskuteczniejszych metod promocji firmy. Dzięki nim możesz sprawić, że potencjalni klienci zainteresują się Twoją ofertą.

W Billboard-X to Ty liczysz się najbardziej

Doświadczenie, które zbieraliśmy przez lata działalności, pozwalają nam dopasować ofertę wprost do wymagań klienta. Tworząc ofertę, kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem klienta z ostatecznych efektów naszych działań. Różnorodność produktów oraz pełen zakres świadczonych usług – od doradztwa, poprzez produkcję, druk i montaż pozwala nam na kompleksową obsługę klientów celujących w reklamy zewnętrzne.

Jesteśmy po to, by by Ci pomóc

Jeśli zainteresowały Cię reklamy zewnętrzne, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i zaproponujemy rozwiązanie skrojone na Twoją miarę. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, korzystając z usług Billboard-X. Efekt gwarantowany!