Rusztowania reklamowe

Skontaktuj się z nami
konstrukcje reklamowe

Rusztowania reklamowe służą do ekspozycji reklam w wielkim formacie – są to swego rodzaju stalowe stelaże na których w profesjonalny sposób montuje się banery i siatki reklamowe.

Prawdziwe rusztowania reklamowe

Produkowane przez naszą firmę rusztowania nie są dostępne nigdzie indziej.
W porównaniu do innych rozwiązań dostępnych na rynku nasze rusztowania to prawdziwie stalowe konstrukcje, obliczone i zaprojektowane jako wolnostojące nośniki reklamowe. Nasi projektanci, którzy rok do roku posiadają aktualne uprawnienia i są członkami zawodowych izb rzemieślniczych zaprojektowali przemyślane billboardy, doskonale przenoszące siły wiatru i odporne na nawet najbardziej niekorzystne warunku pogodowe.

Bezpieczeństwo na 100%

Oferujemy prawdziwe rusztowania pod reklamę w dowolnych formatach: od standardowych wielkości takich jak 10x3m, 12x4m czy 18x6m do w pełni indywidualnych. Budujemy je z wysokogatunkowej stali atestowanej dodatkowo poddając je ocynkowi ogniowemu, który w znaczący sposób zwiększa ich trwałość i wytrzymałość. Zaprojektowaliśmy je tak, by po 10 i 15 latach służyły Państwu w taki sam bezawaryjny sposób jak na początku.

Nasze konstrukcje w stylu rusztowań nie są trwale związane z gruntem – stoją na szerokich podstawach które dociąża się odpowiednią ilością bloczków betonowych. Nie stosujemy żadnych linek stalowych ani naciągów, które oprócz swojej niskiej estetyki w żaden sposób nie stabilizują konstrukcji.

Pamiętaj przy wyborze

Warto zwrócić uwagę, że typowe rusztowania budowlane (w stylu Plettac, warszawskim lub innym) są dedykowane do montażu przy ścianach budynków na czas trwania budowy – nikt nigdy nie zaplanował ich jako produktu do montażu w szczerym polu z powodującymi potężne obciążenia wiatrowe banerami.

Przeczytaj więcej o zasadach wyboru bezpiecznych rusztowań reklamowych na naszym blogu: Reklama na rusztowaniu – jak zrobić to dobrze?

Zaufali nam

Zapytania ofertowe

Nasi pracownicy przygotują dla Państwa kompleksową ofertę produkcyjną z montażem w dowolnym miejscu w Polsce. Bez pośredników.

IMIĘ *
NAZWISKO
ADRES E-MAIL *
TELEFON

TEMAT

JAK MOŻEMY POMÓC?