Rusztowania pod reklamę

Rusztowania pod reklamę służą do ekspozycji reklam w wielkim formacie – są to swego rodzaju stalowe stelaże, na których w profesjonalny sposób montuje się banery i siatki reklamowe.

Prawdziwe rusztowania pod reklamę

Produkowane przez naszą firmę rusztowania nie są dostępne nigdzie indziej.

W porównaniu do innych rozwiązań dostępnych na rynku nasze rusztowania to prawdziwie stalowe konstrukcje, obliczone i zaprojektowane jako wolnostojące konstrukcje reklamowe. Dzięki temu każda tablica reklamowa będzie bezpiecznie trzymać się gruntu o każdej porze roku. Nasi projektanci, którzy rok do roku posiadają aktualne uprawnienia i są członkami zawodowych izb rzemieślniczych, zaprojektowali przemyślane billboardy, doskonale przenoszące siły wiatru i odporne na nawet najbardziej niekorzystne warunki pogodowe.

Bezpieczeństwo na 100%

Oferujemy prawdziwe rusztowania pod reklamę w dowolnych formatach: od standardowych wielkości takich jak 10x3m, 12x4m czy 18x6m do w pełni indywidualnych. Budujemy je z wysokogatunkowej stali atestowanej, dodatkowo poddając je cynkowaniu ogniowemu, który w znaczący sposób zwiększa ich trwałość i wytrzymałość. Zaprojektowaliśmy je tak, by po 10 i 15 latach służyły Państwu w taki sam bezawaryjny sposób jak na początku.

Nasze konstrukcje w stylu rusztowań nie są trwale związane z gruntem – stoją na szerokich podstawach, które dociąża się odpowiednią ilością bloczków betonowych. Nie stosujemy żadnych linek stalowych ani naciągów, które oprócz swojej niskiej estetyki w żaden sposób nie stabilizują konstrukcji.

Warto zwrócić uwagę, że typowe rusztowania budowlane (w stylu Plettac, warszawskim lub innym) są dedykowane do montażu przy ścianach budynków na czas trwania budowy – nikt nigdy nie zaplanował ich jako produktu do montażu w szczerym polu z powodującymi potężne obciążenia wiatrowe banerami.

Przeczytaj więcej o zasadach wyboru bezpiecznych rusztowań reklamowych na naszym blogu: Reklama na rusztowaniu – jak zrobić to dobrze?