Reklama dla deweloperów

Marketing inwestycji deweloperskich

Do komunikacji marketingowej Deweloperzy używają wielu narzędzi – wśród nich jednym z najważniejszych jest outdoor, a ściślej billboardy i reklama zewnętrzna. Oznakowanie miejsca inwestycji, na przykład przyszłej lokalizacji hal magazynowych czy dużego osiedla mieszkaniowego, pozwala zapoznać się z planowaną inwestycją dziesiątkom tysięcy potencjalnych klientów.
Dla inwestycji planowanych przy ruchliwych węzłach drogowych, wzdłuż tras szybkiego ruchu czy dróg krajowych tego typu oznakowanie działać będzie nawet lepiej niż reklama w innych mediach – odbiorcy mają bowiem możliwość od razu zaznajomić się z lokalizacją, drogami dojazdu itp.

Przez lata współpracy zarówno z firmami z branży deweloperskiej, budowlanej jak i z obsługującymi ich inwestycje agencjami reklamowymi wypracowaliśmy optymalne rozwiązania. Nasze konstrukcje reklamowe pozwolą na profesjonalne oznakowanie inwestycji zarówno bezpośrednio na budowie jak i na drogach dojazdowych. Budujesz hale magazynowe, osiedle mieszkaniowe, galerię handlową lub zakład przemysłowy? Sprawdź proponowane wielkości billboardów:

Billboard reklamowy 10m x 3m

Billboard reklamowy 10x3m

Najmniejsza spośród naszych propozycji to billboard wielkości aż 30m². Na tle eurobillboardów znacząco wyróżnia się rozmiarem, nie tracąc jednak nic na swojej mobilności. Konstrukcja ta, jak każda w naszej ofercie, jest w pełni mobilna: można swobodnie transportować ją z inwestycji na inwestycję.

Doskonale sprawdzi się bezpośrednio przy budowanych obiektach a także w przypadków inwestycji w centrach miast. W przypadku reklamy dojazdowej (kierunkowej) billboard ten można wykorzystać do promocji przy trasach niższego rzędu, takich jak drogi gminne czy wojewódzkie.

 

Billboard reklamowy 12m x 4m

Billboard reklamowy 12x4mNajbardziej popularny i uniwersalny format billboardu – od 2012 roku jest to najchętniej kupowany billboard w Polsce, zarówno pośród Deweloperów jak i pozostałych naszych Klientów. Przewagą tego nośnika jest jego uniwersalność, sprawdzi się on bowiem zarówno przy mniejszych inwestycjach jak i przy dużych, skomplikowanych budowach.

Nasi Klienci wykorzystują go również do reklamy kierunkowej przy lokalnych drogach dojazdowych (idealnie pasuje do dróg krajowych i tras ekspresowych) oraz do kampanii sprzedażowych w całej Polsce.

Z naszymi konstrukcjami masz pewność, że żadne zdarzenia pogodowe nie spowodują ich uszkodzenia – tworzymy dla naszych Klientów najbezpieczniejsze konstrukcje reklamowe w Polsce.

 

Billboard reklamowy 12m x 5m

Jeżeli potrzebujesz na swoją grafikę jeszcze więcej miejsca, skorzystaj z tego formatu. 60m² zapewni Twojej firmie skuteczny przekaz marketingowy – widoczny z oddali i przyjazny dla oka. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej prezentują się na niej reklamy inwestycji typu condohotel czy aparthotel – wyglądają elegancko, wzbudzają zaufanie i zwiększają szansę na komercjalizację Twojej inwestycji.

W standardzie nośnik ten ma aż 150cm prześwitu od gruntu do dolnej krawędzi – możemy go zwiększyć do 200cm lub 250cm.

Pomimo swojej wielkości jest to billboard w pełni mobilny, bez trwałego łączenia z gruntem, charakteryzujący się ponadto łatwością zmiany ekspozycji. Czego chcieć więcej?

Billboard reklamowy 18m x 6m

Marketing hal magazynowychKonstrukcja wsporcza baneru 18x6m to nasza największa i najbardziej widowiskowa propozycja do reklam dla deweloperów. Doskonałe proporcje grafiki pozwalają w ciekawy sposób zainteresować odbiorcę, a dzięki swoim gabarytom billboardu nie da się przegapić.

Konstrukcję tej wielkości polecamy w szczególności do reklam inwestycji wzdłuż tras szybkiego ruchu (hale magazynowe etc.) – wielu naszych Klientów korzysta z tego formatu bezpośrednio w miejscu inwestycji.

W pełni stalowa i bezpieczna konstrukcja to najlepszy na rynku wariant dla wymagających Klientów. Skorzystasz?

 

Wszystkie nasze konstrukcje produkujemy ręcznie, z najwyższą starannością. Od wielu lat nasze produkty uważane są za najbezpieczniejsze i najtrwalsze na rynku (potwierdzeniem tego niech będzie fakt, że jako jedyni w Polsce oferujemy możliwość leasingu konstrukcji reklamowych).

Co jeszcze wyróżnia nasze billboardy?

  • korzystamy tylko z atestowanej stali;
  • wszystkie nasze konstrukcje wsporcze są nietrwale powiązane z gruntem, dociążane krawężnikami;
  • w standardzie, bez dopłat, oferujemy najlepszą ochronę przed rdzą i korozją – ocynk ogniowy;
  • billboardy zaprojektowane pod pełne banery – nie trzeba używać nieeleganckich siatek mesh;
  • posiadamy własną produkcję i własne ekipy montażowe – nie korzystamy z podwykonawców.