Budowa konstrukcji reklamowej

Co wyróżnia nasze konstrukcje?

Naszym nadrzędnym celem przy budowie konstrukcji reklamowych jest ich bezpieczeństwo. Nie idziemy na skróty, nie korzystamy z tanich albo nieatestowanych surowców. Takie podejście pozwala zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość. Potwierdzeniem tego są zlecenia z całej Polski, od Półwyspu Helskiego aż do Zakopanego.

Konstrukcje reklamowe STANDARD należą do naszej podstawowej linii nośników reklamowych.

Najpopularniejsze wielkości oferowanych konstrukcji reklamowych: 10x3m, 12x4m, 12x5m, 15x5m oraz 18x6m

Zbudowane są w 100% z atestowanych profili stalowych, łączonych za pomocą spawów i pokrytych ochronną warstwą cynku.

Reklama budowana jest na bazie słupów z kratownicy, które doskonale przenoszą wszystkie obciążenia. Na gruncie utrzymywana jest przez kilka ton bloczków betonowych, których to ilość i rozmiar dobieramy na podstawie miejsca montażu.

UWAGA: Wszystkie nasze konstrukcje są projektowane i obliczane przez posiadających aktualne uprawnienia projektantów i inżynierów.

Konstrukcja reklamowa 18x6m to największy nośnik linii STANDARD – idealny kompromis pomiędzy wielkością ekspozycji a jej ceną.

Idealnie sprawdzi się jako reklama przy autostradzie lub przy trasie szybkiego ruchu. Stalowy stelaż gwarantuje bezpieczeństwo nawet przy bardzo silnym wietrze a wielotonowe obciążenie zapewnia stabilne posadowienie.

Nośnikiem reklamy jest pełny baner – nie ma potrzeby ani konieczności korzystania z prześwitujących siatek mesh co znacznie wpływa na estetykę reklamy.

Zaprezentowane modele to jedynie wycinek naszej produkcji – jako producent oferujemy dowolnej wielkości konstrukcje wielkoformatowe wraz z ich serwisem i obsługą na terenie całego kraju.

Konstrukcje linii JUMBO to największe i najpotężniejsze nośniki reklamowe dostępne na rynku. Autorska konstrukcja pozwala na osiągnięcie niemal dowolnej powierzchni reklamowej, ograniczonej jedynie warunkami terenu i budżetem.

Najpopularniejsze wielkości reklam: 12x8m, 18x8m, 24x8m, 24x10m, 30x10m

Elementem konstrukcyjnym standardowo jest atestowana stal pokrywa ochronną warstwą cynku. Specjalnie skonstruowany stelaż przenosi działające na reklamę siły zapewniając pełną stabilizację i bezpieczeństwo.

W odróżnieniu od linii STANDARD konstrukcje serii JUMBO obciążane są na gruncie za pomocą zbrojonych, prefabrykowanych bloków betonowych. Szeroki rozstaw podstawy pozwala na budowę reklam o wysokości 8, 10 oraz 12m.