Konstrukcje reklamowe w Rzeszowie

Chcesz postawić konstrukcje reklamowe w Rzeszowie? Świetnie trafiłeś! Billboard-X to firma, która od ponad 10 lat zajmuje się montażem wielkoformatowych reklam w całej Polsce. Nasze billboardy najczęściej stają przy autostradach i drogach ekspresowych. Spotkać je można także przy galeriach handlowych.

W swojej pracy lubimy stawiać sobie wyzwania, dlatego też nie ograniczamy swoich usług jedynie do montażu billboardów. Podejmujemy się także mniejszych zleceń, np. instalacji banerów czy tablic informacyjnych. Ponadto, w naszej ofercie znajdziesz:

  • profesjonalne doradztwo;
  • rozbudowaną produkcję – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
  • wysokiej jakości druk solventowy i UV na sztywnych materiałach takich jak: plexi czy PCV;
  • szybki montaż;
  • korzystny wynajem billboardów.

Konstrukcje reklamowe Rzeszów

Billboardy – Rzeszów

Traktujemy swoją pracę bardzo poważnie, dlatego z całą pewnością gwarantujemy, że stawiane przez nas konstrukcje są bezpieczne dla wszystkich i wszystkiego, co znajduje się w ich otoczeniu. Nasz zespół składa się z profesjonalistów o szerokiej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Do tej pory zaufali nam: Rossmann, Bank BGŻ, ABB, Mokate, Lidl, LG, KFC, Mercedes-Benz i wielu innych.

Zaufaj nam i Ty! Jeśli planujesz konstrukcje reklamowe w Rzeszowie lub innym polskim mieście, wyślij nam zapytanie ofertowe – przedstaw krótko, w jaki sposób możemy Ci pomóc, a my w informacji zwrotnej prześlemy szczegóły zlecenia i jego wycenę. Zapewniamy, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Zapraszamy do współpracy!