Konstrukcje reklamowe w Bydgoszczy

Jako Billboard-X od ponad 10 lat stawiamy konstrukcje reklamowe w Bydgoszczy, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Częstochowie i wielu innych miastach Polski. Specjalizujemy się w budowie wielkoformatowych billboardów, ale mieliśmy okazje realizować nieco mniejsze zlecenia: tablice informacyjne czy banery. Przez lata swojej działalności mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma – mniejszymi lub większymi – firmami. W naszym portfolio znajdują się: KFC, Rossmann, LG, ORLEN, Hotele Ibis, a także instytucje publiczne – np. Urząd Gminy Zielonki czy Szpital Uniwersytecki w Krakowie.

konstrukcje reklamowe Bydgoszcz

Co dokładnie oferujemy? Zawierając współpracę z firmą Billboard-X, możesz liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo;
  • rozbudowaną produkcję – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
  • wysokiej jakości druk solventowy i UV na sztywnych materiałach takich jak: plexi czy PCV;
  • szybki montaż;
  • korzystny wynajem billboardów;

Dlaczego właśnie Billboard-X? To, co nas wyróżnia, to szczególna dbałość o bezpieczeństwo. Stawiając wielkoformatowe billboardy, dajemy klientom gwarancję, że budowane przez nas konstrukcje nie zagrażają nikomu, ani niczemu w swoim otoczeniu. Zapewniamy, że nasz zespół zasilają specjaliści w dziedzinie reklamy zewnętrznej, którzy oprócz praktycznych umiejętności, mają także niezbędną wiedzę z zakresu regulacji dotyczących budowania reklam zewnętrznych.

Planujesz stawiać konstrukcje reklamowe w Bydgoszczy? Billboard-X zaprasza do współpracy! Czekamy na kontakt z Twojej strony.