Konstrukcje reklamowe w Kielcach

Stawiamy konstrukcje reklamowe w Kielcach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i wielu innych miastach Polski! Podróżując po naszym kraju drogami szybkiego ruchu możesz zobaczyć efekty naszej pracy.

Nazywamy się Billboard-X i jesteśmy firmą, która buduje wielkoformatowe konstrukcje: billboardy, banery, oraz te mniejsze: np. tablice informacyjne – najczęściej przy autostradach i drogach ekspresowych, ale także przy galeriach handlowych.

Co wchodzi w zakres naszych usług?

  • profesjonalne doradztwo;
  • rozbudowana produkcja – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
  • wysokiej jakości druk solventowy i UV na sztywnych materiałach takich jak: plexi czy PCV;
  • szybki montaż;
  • korzystny wynajem billboardów.

Billboardy – Kielce

Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w swojej pracy i znamy się na niej nie tylko z technicznej strony – posiadamy także rozległą wiedzę prawną z zakresu reklamy zewnętrznej. Choć bardzo dbamy o wysoki poziom satysfakcji naszych klientów, priorytetem jest dla nas przede wszystkim, by nasze reklamy nie stwarzały zagrożenia nikomu, ani niczemu w swoim najbliższym otoczeniu. Pracujemy na atestowanej stali i wysokiej jakości materiałach montażowych. Dajemy minimum 5 lat gwarancji na stawiane przez nas konstrukcje. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki zadowolonych klientów, w tym szerzej znane marki, takie jak: Rossmann, KFC, LG, Carrefour Express czy Hotel Ibis.

Interesują Cię konstrukcje reklamowe w Kielcach lub innym polskim mieście? Skontaktuj się z nami – omówimy założenia Twojego projektu i przedstawimy Ci propozycję wyceny. Zapraszamy do współpracy!