Jak powstają konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe?

W miastach od razu rzucają się w oczy reklamy zewnętrzne. Rzadziej zwracamy uwagę na to, co je podtrzymuje – konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe. A to właśnie dzięki nim prezentowana oferta ma szansę dotrzeć nawet do kilku tysięcy odbiorców dziennie. Z kolei źle dobrana konstrukcja nie będzie dobrze pełniła swojej funkcji, a tym samym reklamodawca nie wykorzysta w pełni potencjału billboardu. Konstrukcje reklamowe muszą być także w pełni bezpieczne i dobrze się prezentować. Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się, jak powstają konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe.

Jak powstają konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe?

Konstrukcje reklamowe wielkoformatowe muszą być zaprojektowane w taki sposób, by pewnie trzymały się podłoża i nie sprawiały zagrożenia dla uczestników ruchu. Powinny być także wytrzymałe, ponieważ będą wystawione na działanie różnych niesprzyjających warunków atmosferycznych. Dlatego konstrukcje reklamowe wolnostojące wykonujemy z wysokogatunkowej atestowanej stali, która jest wytrzymała nawet na duży ciężar reklamy. Wszystkie elementy cynkujemy ogniowo, dzięki czemu są odporne na rdzę i korozję.

W przypadku konstrukcji reklamowej pod billboardy kluczowe znaczenie ma fachowe wykonanie. Dlatego w Billboard-X zajmują się tym doświadczeni konstruktorzy. Masa i rozmiar betonowych bloczków pod fundament są dobierane indywidualnie do wielkości reklamy. Dzięki temu konstrukcja pod baner reklamowy jest odporna nawet na działanie silnego wiatru.

Montaż reklamy wielkoformatowej

Kiedy już wybierzesz odpowiednią konstrukcję pod baner, pozostaje tylko odpowiedni montaż reklamy. Zadanie to wydaje się dość trudne – i rzeczywiście takie jest. Dlatego należy powierzyć go profesjonalistom, którzy mają doświadczenie i uprawnienia do pracy na wysokościach. W czasie instalacji będą wykorzystywać rusztowania oraz podnośnik koszowy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że prace zostaną przeprowadzone bezpiecznie i profesjonalnie.

Nie zapominaj także o estetyce samego billboardu. Dobrze zaprojektowany baner już z daleka będzie przyciągał uwagę odbiorców. Z kolei rozpikselowana i źle dobrana grafika może nawet sprawić, że Twoja marka nie będzie postrzegana jako profesjonalna. Dlatego warto korzystać z usług doświadczonego grafika, a wydruk powierzyć sprawdzonej drukarni.

Podsumowanie

Reklama zewnętrzna już z daleka zachęca odbiorców do skorzystania z oferty. Żeby jednak mogła być dobrze wyeksponowana, należy dobrać pod nią odpowiednie konstrukcje do reklam wielkoformatowych. W Billboard-X produkujemy je z atestowanej stali, a wszystkie elementy cynkujemy ogniowo. Dzięki temu możesz mieć pewność, że konstrukcja reklamowa będzie nie tylko estetyczna, ale także odporna na działanie niesprzyjających warunków zewnętrznych. Betonowe bloczki pod fundament dobieramy do wielkości reklamy, dzięki czemu konstrukcja pewnie trzyma się podłoża i nie sprawia zagrożenia dla uczestników ruchu. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat konstrukcji stalowych pod baner reklamowy? Zapraszamy do kontaktu!