Billboardy – Bytom

Szukasz wykonawcy konstrukcji reklamowych? Billboardy Bytom to usługa, którą kierujemy do małych i dużych firm na terenie Bytomia. Oferujemy nowoczesne i wytrzymałe konstrukcje reklamowe, dzięki którym dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych Klientów. Daj się zauważyć w Bytomiu i wyprzedź konkurencję!

Wykonujemy wielkoformatowe konstrukcje reklamowe Bytom, mniejsze tablice reklamowe oraz banery reklamowe Bytom na wymiar. Dodatkowo proponujemy wynajem billboardów zlokalizowanych przy trasach szybkiego ruchu i drogach krajowych.

Banery reklamowe Bytom – zawładnij miastem

Konstrukcje reklamowe zlokalizowane w strategicznych punktach miasta, to jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie świadomości i rozpoznawalności marki, produktu czy usługi. Jeśli myślisz o reklamie o zasięgu lokalnym lub Bytom jest na mapie Twoich docelowych lokalizacji, wybierz estetycznie wykonane konstrukcje reklamowe. Nośnik reklamowy jest wizytówką Twojej firmy oraz świadczy o jej wiarygodności i profesjonalizmie. Postaw na estetycznie wykonane konstrukcje i tablice reklamowe Bytom od Billboard-X – rzetelnego producenta konstrukcji reklamowych i umocnij pozycję swojej firmy na rynku.

Tworzymy od podstaw oraz wynajmujemy reklamy OOH różnym branżom m.in. hotelom, restauracjom, galeriom handlowym, salonom samochodowym, stacjom benzynowym oraz dużym markom takim jak LG czy Mokate.

Konstrukcja reklamowa Warszawa

Wynajem billboardów w Bytomiu

Nawet najlepsza kampania reklamowa nie obroni się na zardzewiałym nośniku. Nie będzie zachwycać, a Twoja firma będzie kojarzona ze starą konstrukcją. Nie rób tego błędu i inwestuj tylko w sprawdzone nośniki, a Twoja firma zyska wizerunek rzetelnego, wiarygodnego i profesjonalnego partnera biznesowego. W naszej ofercie oprócz możliwości zakupu konstrukcji wraz z montażem, proponujemy wynajem billboardów. Billboardy Bytom zlokalizowane są w centrum miasta, przy ważnych skrzyżowaniach, a także przy drogach krajowych i autostradzie A1.

Skontaktuj się z nami już teraz, a otrzymasz listę wolnych billboardów w Bytomiu wraz z cenami najmu, druku reklamy i montażu.

Tablice i konstrukcje reklamowe Bytom

Billboard-X to doświadczony producent konstrukcji reklamowych, który od ponad 13 lat realizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Nasze billboardy wyróżnia estetyczne wykonanie konstrukcji i wysoka wytrzymałość. Do ich użycia stosujemy wysokogatunkową atestowaną stal, co czyni je bezpiecznymi i trwałymi nośnikami. Poza tym są wysoce odporne na korozje i warunki pogodowe, a to dzięki cynkowaniu ogniowemu wewnętrznych i zewnętrznych profili. Każdy baner i tablica reklamowa spełnia standardy projektowe. Czy słyszałeś, aby ktoś oferował aż tak przemyślane konstrukcje?

Tablice reklamowe Bytom to kompleksowa usługa, na którą składa się wykonanie, montaż oraz druk grafiki. Nie musisz martwić się o żadnej etap realizacji, wszystkim się zajmiemy. W przypadku konieczności uzyskania zgody na budowę billboardu również potrzebną dokumentacją i legalizacją nośnika. Nad procesem czuwa doświadczony zespół projektantów i inżynierów, którzy mają za sobą tysiące realizacji.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Billboard-X masz pewność, że Twoja kreacja reklamowa będzie idealnie wyeksponowana i maksymalnie widoczna dla mieszkańców. Dysponujemy bogatym zapleczem technologicznym i własną linią produkcyjną. Czuwamy nad każdym etapem produkcji, dostarczając dopracowane w 100% konstrukcje reklamowe Bytom. Dodatkowo jako nieliczni na rynku oferujemy 5 lat gwarancji na konstrukcję i aż 25 lat gwarancji na ocynk ogniowy.

Czy potrzebujesz więcej powodów, by rozpocząć z nami współpracę? Z naszych konstrukcji korzystają lokalne, ogólnopolskie i międzynarodowe firmy. Ty również możesz! Skontaktuj się z nami i zaplanujmy wspólnie kampanię!