Konstrukcje reklamowe w Poznaniu

Jako ambitna firma, postawiliśmy sobie za cel dostarczać klientom profesjonalne i bezpieczne konstrukcje reklamowe. Od ponad 10 lat budujemy billboardy wielkoformatowe. Przemierzając kraj, spotkasz nasze konstrukcje reklamowe w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Częstochowie, Rzeszowie i wielu innych polskich miastach. Chociaż naszą domeną są billboardy wielkoformatowe, mieliśmy okazję sprawdzić się także w mniejszych projektach: banerach czy tablicach informacyjnych.

Zapraszamy do współpracy, w naszej ofercie znajdziesz:

  • profesjonalne doradztwo;
  • rozbudowaną produkcję – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
  • wysokiej jakości druk solventowy i UV na sztywnych materiałach takich jak: plexi czy PCV;
  • szybki montaż;
  • korzystny wynajem billboardów;
konstrukcje reklamowe Poznań
To jest etykieta

W swojej pracy dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo – każda postawiona przez naszą firmę konstrukcja nie stanowi zagrożenia dla ludzi i mienia w swoim otoczeniu. Lata działalności pozwoliły nam wypracować cechy, które umożliwiają nam sprawną, terminową pracę. Oprócz fachu, nasi specjaliści posiadają także wiedzę z zakresu regulacji prawnych dotyczących reklam zewnętrznych. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że Twoja reklama nie będzie spełniała obowiązujących norm, za co mógłbyś zostać obciążony karą finansową.

Zaufaj nam! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, wśród nich wymienić możemy: ORLEN, Mokate, LG, BMW, Mercedes-Benz, Rossmann czy KFC.

Chcesz postawić konstrukcje reklamowe w Poznaniu? Świetnie trafiłeś – zapraszamy do kontaktu!