Billboardy – Zabrze

Szukasz skutecznych i sprawdzonych rozwiązań, które zwiększą lokalny zasięg reklamy? Zdecyduj się na billboardy Zabrze. Jako wiodący producent konstrukcji reklamowych oferujemy stabilne i wytrzymałe nośniki w Zabrzu oraz w całej Polsce.

W ramach współpracy otrzymasz kompleksową realizację, w którą wlicza się m.in. indywidualny projekt nośnika, solidne wykonanie z atestowanej stali, rzetelny montaż i wysokojakościowy wydruk. Dodatkowo w razie zaistniałej konieczności przygotujemy stosowną dokumentację budowlaną. Sprawdź naszą ofertę i zwiększ widoczność marki w mieście.

Billboard Zabrze – maksymalna widoczność i estetyka

Billboardy umieszczone w miejscach o natężonym ruchu ulicznym, pieszym czy rowerowym mogą dotrzeć nawet do kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców dziennie. Jest to skuteczny i prosty sposób na promocję produktu czy usługi o zasięgu lokalnym. I Ty możesz zwiększyć świadomość i rozpoznawalność swojej marki. Decydując się na konstrukcje reklamowe oferowane przez Billboard-X, otrzymasz estetycznie wykonany nośnik, który wyeksponuje Twoja reklamę i zapewni maksymalną widoczność.

Konstrukcje reklamowe Zabrze – bezpieczeństwo i trwałość

Od ponad 13 lat produkujemy konstrukcje reklamowe, a wśród naszych Klientów znajdują się zarówno polskie, jak i międzynarodowe firmy. Dostarczamy nośniki wykonane z wysokogatunkowej atestowanej stali. Profile są cynkowane ogniowo wewnętrznie i zewnętrznie, co sprawia, że są odporne na korozje i zmienne warunki atmosferyczne. Każda tablica reklamowa, billboard czy konstrukcja są projektowane przez inżynierów i produkowane na własnej linii produkcyjnej. Wybierając naszą usługę, omijasz pośredników i zyskujesz czas. Co więcej, udzielamy 5 lat gwarancji na konstrukcje i 25 lat gwarancji na ocynk.

Tablica reklamowa Zabrze – kompleksowa usługa

Tablice reklamowe Zabrze to usługa, którą zajmujemy się kompleksowo od A do Z. Nie musisz martwić się o wykonanie, montaż konstrukcji i druk grafiki. W sytuacji, gdy konieczne jest pozwolenie na budowę billboardu, zajmiemy się dokumentacją i legalizacją nośnika. Na każdym etapie współpracy oferujemy kompleksowe wsparcie i profesjonalne doradztwo.

Konstrukcja reklamowa Warszawa

Banery reklamowe Zabrze – z nami masz gwarancję wysokiej jakości i niezawodności

Wiemy, jak ważny jest dla naszych Klientów nieskazitelny wizerunek, dlatego oferujemy konstrukcje reklamowe wykonane z wysokiej jakości materiałów. Estetyka i solidna konstrukcja wzmocnią wizerunek firmy, jako rzetelnego i wiarygodnego partnera do współpracy. Dodatkowo podniesiesz poziom konkurencyjności i staniesz się godną zaufania firmą.

Konstrukcja reklamowa Zabrze – rodzaje

W ofercie posiadamy reklamy wolnostojące oraz trwale związane z gruntem. Proponujemy wielkie formaty, które zapewniają widoczność i czytelność reklamy. Istnieje również możliwość zamówienia mniejszej konstrukcji reklamowej. Wszystkie projekty wykonujemy zgodnie z obowiązującymi standardami.

Oprócz produkcji oferujemy wysokiej jakości druk solwentowy, rzetelny montaż i korzystny wynajem billboardów w różnych miastach. Skontaktuj się z nami już teraz i zaplanuj skuteczną kampanię reklamową!