Billboardy – Rybnik

Planujesz kampanię reklamową w Rybniku i szukasz skutecznych rozwiązań, dzięki którym zyskasz nowych Klientów? Postaw na banery reklamowe Rybnik i docieraj do dziesiątki tysięcy mieszkańców każdego dnia! Jak to zrobić? Wykonaj pierwszy krok i skontaktuj się z firmą Billboard-X.

Dostarczamy konstrukcje reklamowe na terenie Rybnika i całej Polski. Oferujemy tylko i wyłącznie trwałe oraz wytrzymałe nośniki wykonane z wysokogatunkowej atestowanej stali. Razem z Billboard-X możesz zaplanować skuteczną kampanię reklamową na terenie Rybnika i wynieść swoją markę, produkty lub usługę na wyżyny rozpoznawalności.

Banery reklamowe Rybnik – prosta droga do widoczności!

Billboardy to konstrukcje, dzięki którym możliwe jest dotarcie w krótkim czasie do szerokiej grupy odbiorców. Jest to skuteczny i prosty sposób na promocję marki, produktu czy usługi o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Wybierając estetycznie wykonane konstrukcje reklamowe Rybnik od Billboard-X, masz pewność, że Twoja kreacja reklamowa będzie prawidłowo wyeksponowana i maksymalnie widoczna dla przechodniów, rowerzystów i kierowców. Czas wyjść z cienia konkurencji i stać się firmą numer jeden w Rybniku!

Tworzymy wielkoformatowe reklamy OOH oraz mniejsze tablice reklamowe w Rybniku dla różnych branż m.in. hoteli, restauracji, stacji benzynowych, galerii handlowych, a także dużych marek jak BMW, LG czy Mokate.

Wynajem billboardów w Rybniku – wybierz to, co dobre

Nasza oferta obejmuje budowę i montaż konstrukcji reklamowych w Rybniku oraz wynajem billboardów zlokalizowanych w kluczowych punktach miasta. Billboardy Rybnik znajdują się nie tylko w centrum, ale też wzdłuż lokalnych dróg krajowych, a nawet przy autostradzie A1. Oferujemy estetyczne i solidne billboardy w Rybniku, dzięki którym zwiększysz rozpoznawalność swojej marki. Skontaktuj się z nami już teraz, a otrzymasz listę wolnych billboardów Rybnik wraz z cenami najmu, druku grafiki i montażu.

Tablice i konstrukcje reklamowe Rybnik

Czy wiesz, co wyróżnia nasze konstrukcje reklamowe od innych? Odpowiedzialne projektowanie i wykonanie. Do produkcji konstrukcji używamy tylko atestowanej wysokogatunkowej stali, dzięki czemu są wysoce trwałe i wytrzymałe. Odporność na warunki pogodowe zapewnia cynkowanie ogniowe zastosowane wewnątrz i na zewnątrz profili. Dostarczamy wielkoformatowe konstrukcje reklamowe tworzone przez inżynierów i projektantów oraz mniejsze tablice reklamowe na wymiar.

Tablice reklamowe Rybnik to profesjonalna usługa, którą oferujemy w pakiecie wraz z wykonaniem, montażem i drukiem grafiki. W sytuacji, gdy konieczne jest pozwolenie na budowę billboardu, zajmiemy się dokumentacją i legalizacją nośnika. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na kompleksowe wsparcie i profesjonalne doradztwo.

Jesteśmy pewni wytrzymałości i niezawodność naszych nośników reklamowych. Wszystkie proponowane konstrukcje wychodzą z naszej linii produkcyjnej, a nad realizacją czuwają inżynierowie i projektanci. Dodatkowo oferujemy 5 lat gwarancji na konstrukcję oraz 25 lat gwarancji na ocynk ogniowy. Dbamy o wysoką jakość produktów i estetykę wykonania, dzięki czemu każda tablica reklamowa, baner czy konstrukcja spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Billboard-X to sprawdzony i rzetelny producent konstrukcji reklamowych Rybnik. Zaufały nam lokalne, ogólnopolskie i międzynarodowe firmy. Jesteśmy po to, aby przedsiębiorstwa mogły realizować swój plan reklamowy i zwiększać zyski. W ofercie posiadamy także wynajem wielkoformatowych nośników wzdłuż tras szybkiego ruchu i dróg krajowych.

Jeśli szukasz wytrzymałych i odpornych konstrukcji reklamowych, skontaktuj się z nami już teraz. Zaplanuj skuteczną kampanię reklamową w Rybniku!