Billboardy – Bielsko-Biała

Chcesz dotrzeć do większej liczby potencjalnych Klientów? Wybierz sprawdzone i skuteczne rozwiązania, jakim są billboardy Bielsko-Biała. Jesteśmy czołowym producentem bezpiecznych, trwałych i wytrzymałych konstrukcji reklamowych na rynku. Oferujemy 5 lat gwarancji na konstrukcje i 25 lat gwarancji na ocynk. Działamy kompleksowo, szybko i skutecznie. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami już teraz!

Billboard Bielsko-Biała to skuteczna reklama

Billboardy to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form reklamy zewnętrznej. Konstrukcje reklamowe rozmieszczone w kluczowych punktach miasta pozwalają w łatwy, szybki i niedrogi sposób dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Dziennie z reklamą może mieć kontakt nawet dziesiątki tysięcy mieszkańców i przejezdnych. Dzięki naszej konstrukcji Twoja kreacja reklamowa będzie idealnie wyeksponowana i maksymalnie widoczna dla przechodniów, rowerzystów czy kierowców. Zadbaj o dobrą widoczność Twojej marki, produktu lub usługi w mieście!

Konstrukcje reklamowe Bielsko-Biała to gwarancja trwałości i bezpieczeństwa

Tworzone przez nas konstrukcje reklamowe są wykonane z wysokogatunkowej atestowanej stali, dzięki czemu cechują się wysoką trwałością i wytrzymałością. Odporność konstrukcji na zmienne warunki atmosferyczne zapewnia cynkowanie ogniowe zastosowane wewnątrz i na zewnątrz profili. Oferujemy kompleksową realizację inwestycji wraz z projektem, budową i montażem konstrukcji. Możemy wykonać dla Ciebie tablice reklamowe o dowolnym wymiarze.

Konstrukcja reklamowa Warszawa

Tablica reklamowa Bielsko-Biała – wysoka estetyka i stabilność

Jako producent tablic reklamowych w Bielsku-Białej oferujemy konstrukcje wolnostojące oraz trwale związane z gruntem. Nośniki są projektowane przez inżynierów, co pozwoliło nam uzyskać stabilne i bezpieczne tablice reklamowe, które doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach, takich jak silny, porywisty wiatr. Wszystkie proponowane konstrukcje wychodzą z naszej linii produkcyjnej. Czuwamy nad każdym etapem produkcji, dbamy o niezawodną jakość produktu i wysoką estetykę wykonania.

Banery reklamowe Bielsko-Biała wysoka jakość druku i solidny montaż

Do każdego oferowanego przez naszą firmę nośnika, niezależnie czy jest to tablica reklamowa, billboard czy konstrukcja reklamowa zapewniamy wysokiej jakości druk solwentowy. Nasza oferta jest kompleksowa, dlatego obejmuje montaż na sprawdzonych systemach montażowych. Z nami masz pewność, że wydrukowany i zamontowany przez naszą ekipę montażystów baner reklamowy w Bielsko-Białej będzie odpowiednio naciągnięty i wyeksponowany.

Billboard-X, dlaczego warto wybrać nasze rozwiązania?

Od ponad 13 lat dostarczamy bezpieczne i trwałe konstrukcje reklamowe. Jako wiodący producent oferujemy tylko sprawdzone i skuteczne rozwiązania. Posiadamy własną linię produkcyjną i czuwamy nad całym etapem produkcji. Każda konstrukcja reklamowa czy billboard są estetycznie wykonane z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Z nami stworzysz silną pozycję marki w mieście.

Oprócz produkcji oferujemy wysokiej jakości druk, szybki montaż i korzystny wynajem billboardów w różnych miastach oraz przy autostradach. Skontaktuj się z nami już teraz i zaplanuj skuteczną kampanię reklamową!