Billboard Szczecin

Firma Billboard-X od ponad 10 lat stawia konstrukcje reklamowe w największych miastach Polski: reklamy w Warszawie, Krakowie, billboardy w Szczecinie, Wrocławiu, Częstochowie. Naszą specjalnością jest reklama wielkoformatowa, ale montujemy również mniejsze tablice reklamowe.

Billboardy są jedną z najskuteczniejszych form reklamy zewnętrznej. Jeśli zależy Ci na wypromowaniu swojej marki i dotarciu z kampanią reklamową do dużego grona odbiorców w Szczecinie, zgłoś się do nas. Wybierzemy odpowiedni typ instalacji i jej wymiary. Możesz wybierać spośród niewielkich banerów z reklamą, standardowych nośników lub gigabillboardów w atrakcyjnych lokalizacjach. Zadzwoń lub napisz, a przedstawimy Ci pełną ofertę.

Billboardy Szczecin — Twoja skuteczna reklama

Nasza marka Billboard-X już od kilkunastu lat realizuje konstrukcje reklamowe w Szczecinie. Działamy też we wszystkich innych największych miastach Polski. Jesteśmy tam, gdzie Twój przekaz może trafić do największego grona odbiorców. Nasza agencja reklamowa zapewnia kompleksową obsługę kampanii zewnętrznych – realizujemy projekt, wydruk, dobór nośników, montaż i usuwanie reklam. Choć naszą specjalnością jest bilbord, wykonujemy także tablice reklamowe.

Nasze bilbordy w Szczecinie można spotkać we wszystkich punktach o największym natężeniu ruchu. Jesteśmy zarówno przy centrach handlowych, jak i drogach szybkiego ruchu. Tablica reklamowa czy bilboard w takim miejscu zapewniają ogromny zasięg przekazu reklamowego.

Możemy pochwalić się obszernym portfolio zadowolonych klientów, do których należą takie marki jak Mercedes-Benz, Hotel Ibis, LG, Orlen czy BMW. Realizowaliśmy także banery reklamowe w Szczecinie na zamówienie urzędów i instytucji użyteczności publicznej.

Tym, co nas wyróżnia na tle innych firm wykonujących billboardy i tablice reklamowe, jest przede wszystkim:

  • profesjonalna wiedza na temat reklamy, którą chętnie się dzielimy;
  • rozbudowana oferta: banery reklamowe, bilboardy, a może duża konstrukcja reklamowa? Zrealizujemy wszystko;
  • stosujemy druk solventowy o najwyższej trwałości,
  • szybko przechodzimy do realizacji, byś już wkrótce po zamówieniu mógł podziwiać swoją reklamę w Szczecinie;
  • nasza oferta jest korzystna cenowo i na tyle szeroka, że z łatwością dopasujesz rozwiązanie do swojego budżetu.

Konstrukcje reklamowe w Szczecinie

W którym miejscu najlepiej postawić bilboardy w Szczecinie? Najlepszy efekt przynosi baner reklamowy w miejscu, gdzie codziennie przechodzi, przejeżdża jak najwięcej osób. Centrum Szczecina, najczęściej uczęszczane drogi, centra handlowe – to miejsca, które zapewniają dużą ekspozycję.

Warto postawić również na miejsca, które celują w odbiór u kierowców i ich pasażerów. Osoby stojące w korkach lub czekające na zmianę świateł w samochodzie chętnie zerkają na widoczne w okolicy bilboardy i nawet mimochodem przyswajają przekaz reklamowy. Ponieważ jednak mają na to tylko chwilę, ważna jest dbałość o czytelny przekaz. Warto zainwestować w taki projekt, który podkreśla to, co najważniejsze w reklamie i przyciąga wzrok doborem kolorów, atrakcyjnym fontem i ciekawym zdjęciem.

Nie w każdym miejscu Szczecina można umieścić swoje nośniki reklamowe. Kwestie rozmieszczenia billboardów przy drogach regulują przepisy prawa drogowego i budowlanego. W większości przypadków konieczne jest uzyskanie zgłoszenia, a nawet pozwolenia na budowę. Jeśli chcesz, by ktoś załatwił te formalności za Ciebie, zgłoś się do nas. Jako doświadczona firma dysponujemy wieloma sprawdzonymi i bezpiecznymi miejscami reklamowymi do wynajęcia i dobrze orientujemy się w obowiązującym prawie.

Priorytetem jest dla nas zapewnienie doskonałej widoczności reklam przy poszanowaniu przepisów. Możesz być pewien/pewna jakości wykonanych przez nas konstrukcji, ponieważ udzielamy na nie co najmniej 5 lat gwarancji.

Interesuje Cię konstrukcja reklamowa w Szczecinie?

Skontaktuj się z Billboard-X!