Montaż billboardu klasy premium

Prezentujemy ciekawą fotorelację z montażu tablicy reklamowej segmentu premium, czyli naszego flagowego modelu billboardu.

Poniższa tablica została wykonana kompleksowo – od odpowiedniego projektu budowlanego, przez uzyskanie pozwolenia na budowę aż do jej montażu pod okiem kierownika budowy. Cieszy nas bardzo wzrastająca świadomość wśród Klientów, którzy cenią sobie legalne rozwiązania.

Dlaczego billboardy powinny być legalne? – spyta pewnie wielu spośród naszych czytelników. Odpowiedź jest bardzo prosta – jest to zarówno uczciwe jak i bezpieczne. Procedura, w której staramy się o uzyskanie pozwolenia na budowę billboardu pozwala na dokładne zaplanowanie prac, zaprojektowanie bezpiecznej i zgodnej z normami konstrukcji oraz profesjonalną realizację. Taka tablica, która stanęła legalnie, służyć będzie Klientowi wiele lat całkowicie eliminując ewentualne problemy związane z koniecznością demontażu nielegalnej tablicy.

Wracając jednak do naszej fotorelacji – zapraszamy do obejrzenia zdjęć prezentujących proces budowy billboardu. Prezentowana tablica, dwustronny megaboard, ma powierzchnię ekspozycyjną 12x4m z każdej strony. Tablica wznosi się na wysokość 6m od gruntu do dolnej krawędzi, co czyni ją doskonale widoczną z obu stron.