Promocja projektów unijnych, a w szczególności umieszczenie tablic informacyjnych i pamiątkowych jest obowiązkiem beneficjentów. Jesteśmy liderem w produkcji tablic unijnych – oferujemy pełną gamę materiałów i rozwiązań technicznych. Produkując tablice unijne wykorzystujemy materiały takie jak PCV, pleksi, dibond, marmury, granity a także szkło.

tablice unijne

Unijne tablice informacyjne


Umieszczane są w trakcie realizacji projektu i z zasady mają pełnić funkcję informującą otoczenie o współfinansowaniu inwestycji ze środków wspólnotowych. Najczęściej stosowane formaty to 100x150cm, 150x200cm oraz 200x300cm.

Zależnie od przeznaczenia wykonujemy je metodą nadruku UV na PCV, w formie aplikacji folii na blachę lub w dowolny inny, wybrany przez klienta sposób.

Do tablic wolnostojących wykonujemy stalowe konstrukcje nośne bądź konstrukcje naścienne. Oferujemy pełen zakres usług montażowych na terenie całego kraju.

Unijne tablice pamiątkowe


Umieszczane są najczęściej po zakończeniu inwestycji i pełnią funkcję „reprezentacyjną”. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów oraz wykończeń, pozwalających na stworzenie unikalnej i estetycznej tablicy pamiątkowej.

Szczególnie polecamy wykonanie tablic pamiątkowych na materiałach typu dibond (biały i srebrny szczotkowany), pleksi, szkło a także na bazie płyt marmurowych i granitowych.

Proponujemy różne techniki wykonania – nadruk UV, piaskowanie, grawerowanie, litery wycinane ploterowo oraz elementy 3D – litery i znaki wykonane i wycięte z różnokolorowych arkuszy pleksi.

Realizowane przez nas tablice unijne w większości wykonywane są w technologii nadruku bezpośredniego UV. Sprawia to, że doskonale się prezentują, zaś kolory są wyraziste i nie blakną przez bardzo długi czas. Nadruk UV daje znakomite rezultaty, jednak nie jest on jedyną stosowaną przez nas metodą. Dzięki dysponowaniu rozbudowanym i zaawansowanym zapleczem sprzętowym, jesteśmy w stanie dopasować stosowaną technikę drukarską do indywidualnych preferencji każdego klienta.

W trakcie rozpoczęcia realizacji większych projektów unijnych beneficjent ma obowiązek ustawienia tablicy informacyjnej. Po zakończeniu działań, nie później niż 6 miesięcy po zamknięciu inwestycji, powinna ją zastąpić tablica pamiątkowa zawierającą podstawowe informacje o projekcie. Nasza firma – lider branży, oferuje swoim klientom pełną gamę materiałów i nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Produkując tablice informacyjne szczególną uwagą obejmujemy rodzaj zastosowanego materiału. Wykorzystujemy m.in. PCV, pleksi, dibond, marmury, granity a także szkło. Informacje, które ma pomieścić tablica unijna, nanosimy metodą nadruku UV na PCV lub w formie aplikacji folii na blachę. Sposoby te zapewniają wyraziste kolory i długotrwały efekt. Bogate zaplecze sprzętowe pozwala nam również na dopasowanie metody wykonania do oczekiwań klienta – chcemy spełniać nawet najbardziej wyszukane życzenia.

Wykonując zewnętrzne tablice, unijne czy tradycyjne, wzbogacamy je o stalowe konstrukcje nośne, podobnie jak w przypadku naściennych przytrzymujących wykorzystany materiał. Zasięgiem działania nie ograniczamy się do jednego województwa – świadczymy usługi na terenie całego kraju.