Reklamy terenów inwestycyjnych i hal magazynowych

Dotarcie do potencjalnych klientów, przyszłych najemców czy partnerów handlowych to najważniejszy cel niemalże każdej kampanii reklamowej. Doskonale wiedzą o tym specjaliści od komunikacji marketingowej, którzy odpowiadają za marketing terenów inwestycyjnych, hal magazynowych czy innych, większych obiektów inżynieryjnych. Od wielu lat pomagamy Klientom z tych branż w kompleksowej obsłudze inwestycji – dostarczamy najwyższej klasy konstrukcje reklamowe, zajmujemy się logistyką montażu oraz drukiem ekspozycji. Poniżej prezentujemy kilka wybranych zdjęć – to drobny wycinek naszych możliwości.

Naszym Klientom zawsze staramy się doradzić optymalną wielkość nośnika – dopytujemy o lokalizację, sprawdzamy przylegające do działki drogi oraz staramy się możliwie najpełniej poznać oczekiwania klienta. Najczęściej wybierane wielkości reklam przy marketingu hal magazynowych czy inwestycji deweloperskich to:
konstrukcja reklamowa 12m x 4m – idealny i uniwersalny nośnik do większości zastosowań;
konstrukcja reklamowa 15m x 5m – większa pozycja, idealna dla terenów przylegających do tras ekspresowych;
konstrukcja reklamowa 18m x 6m – największa z naszych propozycji, sprawdza się przy autostradach oraz bardzo dużych inwestycjach. W końcu tam liczy się efekt WOW, prawda?

reklama dla deweloperów tablica reklamowa

Zapytaj nas o ofertę dla Ciebie

Szukasz wykonawcy dla swojej reklamy wielkoformatowej?

Zapraszamy do kontaktu - oferujemy błyskawiczną wycenę i kompleksową obsługę.

    [acceptance* acceptance-terms class:aaa] Zaznacz, jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich podanych w powyższym formularzu danych jedynie do celów związanych z przygotowaniem oferty lub z udzieleniem odpowiedzi na przesłane zapytanie. Twoje dane nie będą wykorzystywane w innym celu, masz również możliwość wycofania tej zgody. Więcej w naszej Polityce prywatności. [/acceptance]

    Podobne realizacje