Billboard 10x3m dla dealera IVECO

Skuteczna reklama billboardowa przy trasach niższego rzędu też jest możliwa. Przykładem niech będzie inwestycja naszego Klienta, jednego z dealerów marki IVECO, na którego zlecenie wyprodukowaliśmy oraz zainstalowaliśmy billboard o wielkości 10x3m. Wybór wielkości poprzedziła analiza gruntu pod reklamę i ocena widoczności – reklama miała być umiejscowiona przy drodze krajowej.

Model 10x3m jest najmniejszym z sugerowanych przez nas na tego typu trasy, tu jak widać sprawdził się doskonale. Naszym Klientom oferujemy profesjonalny dobór wielkości reklam – wychodzimy z założenia, że nie zawsze koniecznym jest budowanie największej możliwej reklamy.

Jako opcję dodatkową zastosowaliśmy oświetlenie reklamy za pomocą naszych lamp autonomicznych, dzięki czemu reklama jest doskonale widoczna przez całą dobę.

Zapytaj nas o ofertę dla Ciebie

Szukasz wykonawcy dla swojej reklamy wielkoformatowej?

Zapraszamy do kontaktu - oferujemy błyskawiczną wycenę i kompleksową obsługę.

    [acceptance* acceptance-terms class:aaa] Zaznacz, jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich podanych w powyższym formularzu danych jedynie do celów związanych z przygotowaniem oferty lub z udzieleniem odpowiedzi na przesłane zapytanie. Twoje dane nie będą wykorzystywane w innym celu, masz również możliwość wycofania tej zgody. Więcej w naszej Polityce prywatności. [/acceptance]

    Podobne realizacje