Cennik reklamy zewnętrznej

Wyceń reklamę dla Twojej firmy

Najwyższa jakość w przystępnej cenie

Budujemy najbezpieczniejsze konstrukcje reklamowe w Polsce. Jest to nasza misja, którą realizujemy każdego dnia oferując w pełni indywidualne podejście do każdej inwestycji. Na koszt billboardu składają się wszelkie wykonywane przez nas usługi, których celem jest stworzenie projektu jak najlepiej dopasowanego do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta. Oferujemy doradztwo oraz wsparcie merytoryczne już na etapie powstawania billboardu. Na dalszych etapach zajmujemy się produkcją – dzięki temu, że dysponujemy bogatym zapleczem technicznym jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość. Korzystając z naszych usług nie musisz martwić się o montaż, gdyż specjaliści firmy Billboard-x szybko i sprawnie zamieszczą projekt we właściwym miejscu.

Wspieramy swoim wieloletnim doświadczeniem oraz dbamy o zadowolenie każdego klienta, który skorzysta z naszych usług.

Zapytania ofertowe

IMIĘ *
NAZWISKO
ADRES E-MAIL *
TELEFON

TEMAT

JAK MOŻEMY POMÓC?

Indywidualna wycena

Nasze konstrukcje montujemy w całej Polsce, dlatego też za każdym razem dostosowujemy je do panujących w danym regionie warunków wiatrowych (strefy wiatrowej) oraz do specyfikacji otoczenia. Takie podejście nie pozwala na posiadanie jednego sztywnego cennika – umożliwia natomiast oferować sprawdzone i najwyższej jakości produkty, które posłużą Państwa firmie przez wiele lat. Cena billboardu może się zatem wahać zależnie od zastanych warunków i oczekiwań oraz jest ustalana indywidualnie.

Jeżeli planują Państwo inwestycję w billboard lub w konstrukcję wielkoformatową, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Nasi specjaliści przygotują Państwu pełną ofertę, uwzględniającą wszelkie czynniki cenotwórcze.

Celem przyspieszenia przygotowania oferty, jaką jest indywidualny cennik billboardów, uprzejmie prosimy o podanie jak największej ilości detali (wielkość reklamy, miasto montażu itp.).

Jesteśmy do Państwa dyspozycji również mailowo (info@billboard-x.pl) oraz telefonicznie: 12 345 06 16 oraz 796 46 46 41.