Budujemy najbezpieczniejsze konstrukcje reklamowe w Polsce

Powyższa hasło to nie tylko puste słowa – to nasza misja, którą realizujemy każdego dnia oferując w pełni indywidualne podejście do każdej inwestycji.

Nasze konstrukcje montujemy w całej Polsce, dlatego też za każdym razem dostosowujemy je do panujących w danym regionie warunków wiatrowych (strefy wiatrowej) oraz do specyfikacji otoczenia. Takie podejście nie pozwala na posiadanie jednego sztywnego cennika – pozwala natomiast oferować sprawdzone i najwyższej jakości produkty, które posłużą Państwa firmie przez wiele lat.

Jeżeli planują Państwo inwestycję w billboard lub w konstrukcję wielkoformatową, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Nasi pracownicy przygotują Państwu pełną ofertę, uwzględniającą wszelkie czynniki cenotwórcze.

Celem przyspieszenia przygotowania oferty uprzejmie prosimy o podanie jak największej ilości detali (wielkość reklamy, miasto montażu itp.). 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji również mailowo (info@billboard-x.pl) oraz telefonicznie: 12 345 06 16 oraz 796 46 46 41.