Jedną z najskuteczniejszych form promocji firmy jest bilbord reklamowy. Te oferowane przez naszą firmę mogą przybrać różne kształty i rozmiary tak, aby przy ich pomocy osiągnąć zamierzony efekt. Indywidualne podejście do klienta i wieloletnie doświadczenie pozwalają naszym specjalistom dobrać ofertę zgodną z wymaganiami i możliwościami. Reklama na billboardzie i szyldy reklamowe są istotnym elementem intensywnej akcji promocyjnej danej usługi czy produktu.

Billboard i tablica reklamowa od A do Z

Billboardy proponowane przez nasz zespół mogą być jednostronne, dwustronne, modułowe utwierdzone na jednym lub wielu słupach nośnych. Ich rodzaj powinien być zgodny z przeznaczeniem – kompleksowa obsługa świadczona przez naszą firmę to m.in. analiza, proces planowania, doradztwa. Na siebie bierzemy również wszelkie prace związane z wykonaniem wcześniejszych założeń – produkcję, druk i montaż.

Rozwiązania szyte na Twoją miarę

Billboard-X to nie tylko druk. Przykładamy szczególną uwagę do dopasowania naszej oferty do potrzeb konkretnego klienta. Dobieramy ją pod kątem wielu elementów, takich jak cena, zakres działań czy dotychczasowe realizacje. Dostarczamy klientom profesjonalne rozwiązania zgodne z ich wymaganiami. Udaje nam się przy tym utrzymać atrakcyjne ceny. Wybierz nasze billboardy i tablice reklamowe – przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki naszej reklamie zewnętrznej.

Jak zbudowany jest billboard?

budowa billboardu

konstrukcja billboardu

Każdy billboard składa się z kilku podstawowych elementów:

  1. Ramka dekoracyjna, ozdobna: najczęściej malowana proszkowo na kolor z palety RAL. Pełni funkcję domykającą kompozycję i podnosi walory wizualne tablicy reklamowej.
  2. Ekran reklamowy: zbudowany z brytów blaszanych (ocynkowanych), połączonych ze sobą w jedną, spójną całość. Tak uzyskana sztywna i gładka powierzchnia stanowi doskonały podkład do naklejania ekspozycji graficznej na papierze BBS lub na folii.
  3. Słupy nośne: pełnią funkcję stabilizacyjną – to na nich opiera się cała konstrukcja. Muszą być odpowiednio wytrzymałe, o grubej ściance, by stawić czoła siłom, które działają na billboard np. w trakcie silnego wiatru. W przypadku billboardów trwale wiązanych z gruntem słupy wchodzą pod linię gruntu w fundamenty betonowe, natomiast w przypadku tablic przestawnych stanowią podstawę do obciążenia billboardu prefabrykatami lub bloczkami betonowymi.
  4. Obciążenie billboardu: ilość oraz waga obciążenia zawsze jest dobierana na podstawie obliczeń statycznych wykonywanych przez uprawnionego inżyniera. Dzięki temu zyskujemy pewność, że zainstalowana tablica będzie w pełni bezpieczna dla otoczenia.

Czekamy na Ciebie!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej działalności lub jak od strony technicznej wygląda druk Twoich materiałów reklamowych, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę, cennik naszych usług.

ceny