Przebij się do masowej świadomości dzięki tablicom reklamowym przy drogach wzmożonego ruchu

Najprostszym sposobem by trafić do potencjalnego odbiorcy jest wizualny przekaz reklamowy. Najlepiej jeśli „chwyta” atrakcyjnym hasłem, nie pozostawia obojętnym, zwraca uwagę. Nie może zostać przegapiony, dlatego też zaleca się czytelne, jasne, wielkogabarytowe formy. Jednak nic nam po tym, jeśli szanse na jego zauważenie będą niewielkie. Powinien być zatem usytuowany w miejscu uczęszczanym przez sporą ilość osób. Czy istnieje sposób łączący powyższe wymagania? Owszem – są to konstrukcje wielkoformatowe.

 

Mnóstwo zalet ogromnych form reklamowych

Wśród największych zalet jakie oferuje reklama wielkoformatowa , bez wątpienia wymienić należy – poza oczywistymi, takimi jak ogromny rozmiar powierzchni ekspozycyjnej – olbrzymią ilość codziennych kontaktów potencjalnych odbiorców z przekazem. Nasze tablice osadzamy przy autostradach i drogach ekspresowych czyli drogach wzmożonego ruchu. Dzięki temu reklamy te każdego dnia mijane są przez tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy kierowców, którzy mogą zainteresować się prezentowanym produktem czy usługą. Na naszą korzyść przemawia jeszcze jeden fakt – stosowane konstrukcje nie są trwale związane z gruntem. Dlatego decydując się na współpracę z naszą firmą mają Państwo możliwość zasugerowania miejsca, w którym chcieliby aby pojawił się moduł promocyjny. Nam pozwala to skrócić formalności do minimum (polskie prawo nie wymaga pozwolenia na budowę w przypadku ruchomych reklam), zaś Państwu zadecydować o miejscu postawienia konstrukcji.

Wymieniając zalety reklam wielkoformatowych nie można zapomnieć o dodatkach, które ją uatrakcyjniają. Aby przekaz widoczny był nie tylko w dzień, ale również po zajściu słońca stosujemy oświetlenie LED-owe lub oświetlenie solarne. Dbamy by był czytelny i rozpoznawalny, został zapamiętany przed odbiorców. Pragniemy, by dzięki współpracy z naszą firmą Państwa oferta znalazła zadowolonych i usatysfakcjonowanych odbiorców.

Warto również podkreślić, że proponowane przez naszą firmę rozwiązania wielkoformatowe to w pełni profesjonalne konstrukcje. Zaprojektowane przez inżynierów z uprawnieniami, wykonywane przez doświadczonych pracowników stanowią doskonały wybór dla wszystkich stawiających na jakość.

 

Rozmiar się liczy!

Duża, widoczna, rzucająca się w oczy, trudna do przeoczenia, usytuowana w często uczęszczanym miejscu – właśnie taka jest oferowana przez nas reklama wielkoformatowa. Czy trzeba czegoś więcej? Raczej nie. Jeśli zadbamy o odpowiedni przekaz tj. treść i oprawę wizualną, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że tego typu przekaz przyniesie spodziewany skutek. W końcu reklama wielkoformatowa to – obok internetowej i telewizyjnej – jedna z najskuteczniejszych form dotarcia do potencjalnego klienta.