Billboardy i tablice informacyjne na zamówienie? Wybierz Billboard-X

W dużym skrócie można nazwać nas pasjonatami wszelkiej reklamy zewnętrznej. Znamy potencjał reklamowy, jaki posiadają banery i szyldy. Każdego dnia korzystamy więc z ogromnych możliwości reklamy zewnętrznej, by pomóc naszym klientom w promocji ich przedsiębiorstw.

Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że otrzymasz kompleksową usługę. Nigdy nie idziemy na skróty i staramy się dać Ci najlepsze banery reklamowe.

Doradzamy – stawiamy na rzetelność, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie, skupiając się na korzyściach, które ma odnieść klient. Druk banerów to dopiero początek naszych usług.

Produkujemy – własne zaplecze techniczne pozwala nam wyprodukować dowolny rozmiar tablic reklamowych, w dowolnej ilości.

Drukujemy – oferujemy usługi w zakresie druku solventowego i UV na materiałach sztywnych (PCV, pleksi, dibond).

Montujemy – nasze ekipy montażowe szybko i sprawnie montują wszystkie rodzaje nośników reklamy zewnętrznej.

Billboard-X należy do grupy Imagine-X

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz agencje reklamowe.

Jesteśmy dumni z zaufania naszych Klientów

mtp
kbf
kbf
Bank BGŻ
AGH

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu reklamy zewnętrznej w różnych formach. Specjalizujemy się w produkcji billboardów, tablic reklamowych i wielu innych produktów. Zapewniamy naszym klientom profesjonalną obsługę oraz niemal perfekcyjnie wykonane projekty. Kładziemy spory nacisk na kompleksowość – w naszych kompetencjach leży doradztwo, projekt, produkcja, druk banerów i billboardów oraz montaż wykonanych form reklamy.

Tablice informacyjne i projektowanie billboardów i banerów? Dla nas to nie problem!

Do klienta można dotrzeć wieloma sposobami. Najłatwiejsze, a zarazem najskuteczniejsze z nich opierają się na wizualnej prezentacji firmy. Stosując formy reklamy zewnętrznej, możemy znaleźć nowych kontrahentów za pomocą billboardu lub tablic reklamowych. Nasza firma jako producent banerów reklamowych, tablic informacyjnych oraz billboardów, oferuje rozwiązania, pozwalające na osiągnięcie jak najlepszego efektu.

Produkcja banerów i billboardów dla Twojego biznesu!

Każda branża rządzi się swoimi prawami, to też potrzebne jest indywidualne podejście do sytuacji. Uogólnianie i praktykowanie wcześniej wypracowanych technik to minimalne szanse na sukces. Personalizacja oferty w branży reklamowej jest wymogiem, który realizujemy. Dlatego właśnie każdy projekt billboardu jest przygotowany specjalnie „pod Twój biznes”.

Masz pytania? Śmiało!

Jeżeli chcesz poznać naszą szczegółową ofertę lub masz pytania o kampanie promocyjne, jakie możemy dla Ciebie przeprowadzić, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy!