Konstrukcje wielkoformatowe STANDARD

polecane formaty: 10x3m, 10x4m, 12x4m, 12x5m, 18x5m, 18x6m oraz dowolne inne

Konstrukcje wielkoformatowe STANDARD służą do eksponowania reklam w wielkich formatach. Produkowane przez nas konstrukcje charakteryzują się wytrzymałością i bezpieczeństwem – budujemy je w całości z atestowanej stali, co jest gwarancją tego, że wytrzymają ciężar i duży rozmiar Twojej reklamy.

Dodatkowym atutem dla Klienta jest cynkowanie naszych konstrukcji – niwelujemy dzięki temu możliwość powstawania rdzy i korozji. Czyni to z naszych konstrukcji produkt, który będzie służył Twojej firmie przez dziesięciolecia.

Konstrukcje wielkoformatowe STANDARD są dostępne w formie jedno- i dwustronnej z wieloma opcjami dodatkowymi. Fundament konstrukcji tworzony jest z betonowych bloczków, których rozmiar i masę dopasowujemy do wielkości reklamy. Tak dociążone reklamy tworzą prawdziwe rusztowania reklamowe, odporne na warunki atmosferyczne.

Jesteśmy pewni swoich konstrukcji – dajemy na nie aż 5 lat pełnej gwarancji!

 

Budujemy najbezpieczniejsze konstrukcje reklamowe w Polsce. Szczycimy się tym, że żadna z naszych konstrukcji nie uległa uszkodzeniu przez wiatr, burze czy inne zdarzenia pogodowe. Jest to możliwe dzięki temu, że nasze konstrukcje to produkty profesjonalne, atestowane i projektowane przez uprawnionych projektantów.

 

Leasing konstrukcji reklamowych. Jako jedyny producent reklam w Polsce oferujemy możliwość zakupu reklam wielkoformatowych w formie leasingu. Współpracujemy w tym zakresie, jako zweryfikowany dostawca, z firmą

Sprawdź naszą ofertę

Profesjonalne konstrukcje reklamowe

Potrzebujesz czegoś jeszcze większego?

Konstrukcje wielkoformatowe JUMBO sprawdzą się doskonale

najbardziej popularne formaty: 12x8m, 12x12m, 24x8m, 24x10m i większe

Konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe z serii JUMBO to rozwiązanie dla wszystkich tych, których interesuje potężna, efektowna reklama oraz rozsądna cena. Autorskie rozwiązania konstruktorskie pozwalają na osiągnięcie bardzo dużych rozmiarów przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa dla otoczenia.

Linia JUMBO budowana jest w całości ze stali i obciążana na gruncie za pomocą prefabrykowanych, zbrojonych bloków betonowych.

Obok konstrukcji z linii JUMBO nikt nie przejedzie obojętnie!

Wielki format to również wielkie możliwości. Konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe umiejscowione przy autostradzie, drodze ekspresowej lub w innym miejscu przyciągają wzrok potencjalnego klienta i wyróżniają się na tle otoczenia. Wyobraź sobie, że codziennie tysiące lub dziesiątki tysięcy potencjalnych klientów, jadąc do pracy, może zobaczyć Twoją reklamę. To musi działać!

Banery? Konstrukcje reklamowe wolnostojące? Wielkie formaty? Wszystko to znajdziesz u nas!

Billboard-X – w pełni legalne banery!

Nasze modułowe wielkoformatowe tablice, w związku z obowiązującym prawem oraz swoim charakterem, wykonujemy w formie nietrwale związanej z gruntem. Oznacza to, że wykorzystujemy prefabrykaty lub betonowe obciążniki. Dzięki takiemu rozwiązaniu udaje nam się skrócić do minimum formalności związane z postawieniem reklamy (brak konieczności posiadania prawa do budowy).

Naszym głównym celem jest spełnianie oczekiwań klientów. Oprócz konstrukcji wielkoformatowych oferujemy również pakiet dodatkowych rozwiązań, które pozwalają nam na wyprodukowanie reklamy odpowiadającej Twoim wymaganiom.

Konstrukcje Bilboard-X to:

  • dowolny rozmiar powierzchni ekspozycyjnej,
  • skuteczna metoda na dotarcie do potencjalnych klientów,
  • montaż na terenie Polski i Słowacji,
  • możliwość stworzenia wersji jedno- i dwustronnej,
  • oświetlenie LED lub oświetlenie solarne,
  • łatwość i szybkość montażu oraz demontażu Twojej reklamy

Działamy od A do Z:

  • wszystkie konstrukcje reklamowe wolnostojące są opracowywane przez inżynierów z uprawnieniami,
  • produkcją zajmują się doświadczeni pracownicy, mający do dyspozycji nowoczesną halę produkcyjną,
  • wykonujemy dokumentacje techniczne i projektowe pozwalające na legalizację reklam,
  • drukujemy i montujemy ekspozycje reklamowe (banery, siatki).

Czy wiesz, że?

Reklama wielkoformatowa jest bardzo powszechną i skuteczną formą promocji firm oraz usług. Ustawiona przy drodze, skutecznie przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych klientów. Nieważne, jaki format Cię interesuje i jak ma wyglądać baner. Dostarczymy wszystko, czego potrzebujesz i sprawimy, że Twoja firma będzie bardziej widoczna! Cena, jaką zaproponujemy, z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Reklama wielkoformatowa – pokaż swoją firmę!

Wielkoformatowe konstrukcje reklamowe to przede wszystkim furtka do świadomości Twoich potencjalnych klientów. Tego typu reklama nie ma ograniczeń rozmiarowych i może być stosowana praktycznie w każdym otoczeniu. Nasze konstrukcje w zależności od Twoich potrzeb mogą występować w formie jedno- lub dwustronnej. Żeby reklama była widoczna w nocy, stosujemy podświetlenie solarne lub diodami LED. Cena takiego rozwiązania jest dostosowywana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Reklama wielkoformatowa to nie tylko Kraków

Kraków to nie jest jedyne miasto, w którym działamy. Obsługujemy klientów z całej Polski oraz Słowacji. Nie ograniczają na odległości. Nasz zespół szybko dotrze na miejsce zlecenia i dokona montażu lub demontażu Twojej reklamy. Gwarantujemy, że nasza cena Cię pozytywnie zaskoczy. Postaw na wielki format i wybierz Billboard-X!