Konstrukcje i banery wielkoformatowe

polecane formaty: 10x3m, 10x4m, 12x4m, 12x5m, 18x5m, 18x6m oraz dowolne inne

Konstrukcje reklamowe STANDARD służą do eksponowania reklam w wielkich formatach. Produkowane przez nas konstrukcje charakteryzują się wytrzymałością i bezpieczeństwem – budujemy je w całości z atestowanej stali, co jest gwarancją tego, że wytrzymają ciężar i duży rozmiar Twojej reklamy.

Dodatkowym atutem dla Klienta jest cynkowanie naszych konstrukcji – niwelujemy dzięki temu możliwość powstawania rdzy i korozji. Czyni to z naszych konstrukcji produkt, który będzie służył Twojej firmie przez dziesięciolecia.

Konstrukcje wielkoformatowe STANDARD są dostępne w formie jedno- i dwustronnej z wieloma opcjami dodatkowymi. Fundament konstrukcji tworzony jest z betonowych bloczków, których rozmiar i masę dopasowujemy do wielkości reklamy. Tak dociążone reklamy tworzą prawdziwe rusztowania reklamowe, odporne na warunki atmosferyczne.

Zobacz galerię zdjęć
Obejrzyj nasze portfolio

Dlaczego nasze konstrukcje do reklam są najbezpieczniejsze?

Największą uwagę przykładamy do jakości i bezpieczeństwa. Duże billboardy czy konstrukcje muszą stawiać czoła potężnym siłom wiatru – żeby były bezpieczne nie można iść na skróty i oszczędzać na materiałach. Efekt? Od początku, od 10 lat, żadna nasza reklama nie uległa uszkodzeniu.

Leasing reklam

Wielki format to również wielkie możliwości. Konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe umiejscowione przy autostradzie, drodze ekspresowej lub w innym miejscu przyciągają wzrok potencjalnego klienta i wyróżniają się na tle otoczenia. Wyobraź sobie, że codziennie tysiące lub dziesiątki tysięcy potencjalnych klientów, jadąc do pracy, może zobaczyć Twoją reklamę. To musi działać!

Jako jedyni na rynku oferujemy również leasing naszych reklam – współpracujemy w tym zakresie z Europejskim Funduszem Leasingowym. Oferowane przez nas konstrukcje (jak i proces ich produkcji) przeszły skomplikowaną weryfikację co stanowi dodatkowe potwierdzenie najwyższej jakości produktu.

Szczególnie polecamy

Konstrukcja reklamowa 18m x 6m

Idealny nośnik autostradowy

Konstrukcja reklamowa 12m x 4m

Zaprojektowana dla tras ekspresowych

Zapytania ofertowe

Nasi pracownicy przygotują dla Państwa kompleksową ofertę produkcyjną z montażem w dowolnym miejscu w Polsce. Bez pośredników.

IMIĘ *
NAZWISKO
ADRES E-MAIL *
TELEFON

TEMAT

JAK MOŻEMY POMÓC?

Banery? Konstrukcje reklamowe wolnostojące? Wielkie formaty? Wszystko to znajdziesz u nas!

Nasze modułowe wielkoformatowe tablice, w związku z obowiązującym prawem oraz swoim charakterem, wykonujemy w formie nietrwale związanej z gruntem. Oznacza to, że wykorzystujemy prefabrykaty lub betonowe obciążniki. Dzięki takiemu rozwiązaniu udaje nam się skrócić do minimum formalności związane z postawieniem reklamy (brak konieczności posiadania prawa do budowy).

Naszym głównym celem jest spełnianie oczekiwań klientów. Oprócz konstrukcji wielkoformatowych oferujemy również pakiet dodatkowych rozwiązań, które pozwalają nam na wyprodukowanie reklamy odpowiadającej Twoim wymaganiom.

Czy wiesz, że?

Reklama wielkoformatowa jest bardzo powszechną i skuteczną formą promocji firm oraz usług. Ustawiona przy drodze, skutecznie przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych klientów. Nieważne, jaki format Cię interesuje i jak ma wyglądać baner. Dostarczymy wszystko, czego potrzebujesz i sprawimy, że Twoja firma będzie bardziej widoczna! Cena, jaką zaproponujemy, z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Reklama wielkoformatowa – pokaż swoją firmę!

Wielkoformatowe konstrukcje reklamowe to przede wszystkim furtka do świadomości Twoich potencjalnych klientów. Tego typu reklama nie ma ograniczeń rozmiarowych i może być stosowana praktycznie w każdym otoczeniu. Nasze konstrukcje w zależności od Twoich potrzeb mogą występować w formie jedno- lub dwustronnej. Żeby reklama była widoczna w nocy, stosujemy podświetlenie solarne lub diodami LED. Cena takiego rozwiązania jest dostosowywana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Reklama wielkoformatowa to nie tylko Kraków

Kraków to nie jest jedyne miasto, w którym działamy. Obsługujemy klientów z całej Polski oraz Słowacji. Nie ograniczają na odległości. Nasz zespół szybko dotrze na miejsce zlecenia i dokona montażu lub demontażu Twojej reklamy. Gwarantujemy, że nasza cena Cię pozytywnie zaskoczy. Postaw na wielki format i wybierz Billboard-X!