Zastanawiają się Państwo się nad zakupem konstrukcji reklamowej dla swojej firmy? Doskonale! Teraz zakup własnego nośnika do reklamy wielkoformatowej staje się jeszcze prostszy. W Billboard-X mogą Państwo sfinansować zakup konstrukcji do reklam wielkoformatowych w formie leasingu – to jedyna tego typu oferta w Polsce.

Jesteśmy zweryfikowanym dostawcą Europejskiego Funduszu Leasingowego SA – mają Państwo pewność, że zakupu dokonujecie w profesjonalnej, sprawdzonej firmie.

Przekonaj się o korzyściach

Dzięki naszej ofercie zakup własnego nośnika do reklamy wielkoformatowej staje się dostępny dosłownie dla każdej firmy. Nie ma potrzeby inwestowania pełnej kwoty – leasing działa na takiej samej zasadzie jak w przypadku samochodów firmowych. Całość jest gwarantowana i obsługiwana przez jedną z najważniejszych firm z branży – EFL SA. Minimum formalności, niskie oprocentowanie, elastyczny okres spłaty to tylko niektóre korzyści. Całość procedury załatwiają Państwo bezpośrednio z przedstawicielem firmy leasingowej – Państwa dane są więc cały czas bezpieczne. Żadne dane finansowe ani firmowe dane wrażliwe nie są dla nas dostępne – procedura gwarantuje Państwu bezpieczeństwo na poziomie tajemnicy bankowej.

Dodatkowy rok gwarancji

Dla każdej firmy, która zakupi u nas konstrukcję reklamową i sfinansuje ją w formie leasingu oferujemy całkowicie bezpłatnie szósty, dodatkowy rok gwarancji. Żadnych haczyków, ukrytych opłat, kruczków prawnych – słowem pełna przejrzystość. Nasza standardowa pięcioletnia gwarancja jest najdłuższa na rynku – 6 lat to to tylko dowód na to, że budujemy najbezpieczniejsze i najtrwalsze konstrukcje reklamowe w Polsce.

Zapytania ofertowe

Nasi pracownicy przygotują dla Państwa kompleksową ofertę produkcyjną z montażem w dowolnym miejscu w Polsce. Bez pośredników.

IMIĘ *
NAZWISKO
ADRES E-MAIL *
TELEFON

TEMAT

JAK MOŻEMY POMÓC?