Billboardy charakteryzują się dowolnością kształtu i formatu. Indywidualne podejście do klienta oraz lata doświadczenia w obsłudze reklamy zewnętrznej pozwala nam oferować najwyższą jakość wykonania i ścisłe dopasowanie do potrzeb Klienta.

Oferujemy tablice reklamowe jednostronne, dwustronne, modułowe, na jednym bądź wielu słupach nośnych. Dodatkowo, każda z nich może być montowana w gruncie lub bezpośrednio na gruncie, obciążana bloczkami betonowymi. Całość prac, od projektów konstrukcyjnych, przez produkcję, druk i montaż wykonujemy we własnym zakresie.

billboard reklamowy kraków

Billboardy trwale związane z gruntem

Klasyczne tablice billboardowe montowane w sposób trwale związany z gruntem (fundamenty betonowe pod linią gruntu). Możliwość wykonania tablicy o dowolnej wielkości – do najbardziej popularnych należą formaty 504x238cm (12mkw, czyli standardowy eurobillboard) oraz 600x300cm (18mkw). Każda tablica wyposażona w ramkę ozdobną malowaną proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Billboardy mogą być wyklejane zarówno specjalnym papierem z niebieskim tłem (blue back side) lub folią.

billboard obciążany na gruncie

Billboardy nietrwale związane z gruntem

Do najważniejszych atutów przestawnych billboardów należy fakt ich łatwego i szybkiego montażu i ewentualnego demontażu. Billboardy nietrwale związane z gruntem składają się z typowej konstrukcji billboardowej oraz konstrukcji wsporczej, która dociążana jest na gruncie prefabrykatami bądź obciążnikami betonowymi.

Nie ma ograniczeń wielkościowych a do postawienia nośnika najczęściej wystarczy jedynie zgłoszenie prac w odpowiednim urzędzie. W szczególnych wypadkach konieczne jest uzyskanie pozwolenia na budowę.

tablica reklamowa premium

Billboardy PREMIUM / Megaboardy / Gigaboardy

Billboardy klasy PREMIUM występują zarówno w wersji trwale- jak i nietrwale związanej z gruntem. Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, budowane są najczęściej na jednym słupie nośnym w formie kratownicy (billboard ażurowy). Największe wrażenie robią w największych rozmiarach takich jak 1200x300cm czy 1200x400cm, ale z powodzeniem sprawdzają się również w mniejszych formatach.

Do naszych tablic oferujemy szeroką paletę dodatków i opcji rozbudowy, dzięki czemu każda nasza tablica jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Produkujemy również billboardy niestandardowe, w dowolnie wybranych konfiguracjach, wielkościach i opcjach wykończenia. Przykładowe formy billboardów produkowanych przez naszą firmę wyglądają następująco:

Budowa i obsługa sieci billboardowych

Sieci billboardów to połączone i wspólnie administrowane tablice reklamowe, najczęściej o uniwersalnych formatach (504x238cm lub 600x300cm), zlokalizowane w różnych miejscach kraju i służące jednemu klientowi. Najczęściej sieci tablic reklamowych i billboardów zamawiają hipermarkety lub duże firmy sieciowe – pozwala to na znaczne ograniczenie kosztów dzierżawy i wynajmu tablic reklamowych.

Jednolita administracja nośników pozwala na ich monitorowanie, szybkie wykrywanie ewentualnych problemów bądź uszkodzeń a także koordynację drukowania ekspozycji oraz jej zmiany w określonych przez klienta przedziałach czasowych.

Jako producent billboardów oferujemy tworzenie oraz administrację sieciami tablic reklamowych – od momentu zaprojektowania takiej sieci, zdobycia koniecznych pozwoleń na legalne posadowienie nośników przez produkcję tablic, ich montaż oraz cykliczny serwis.

Z naszych usług korzysta wiele sieci handlowych oraz mniejszych, lokalnych przedsiębiorców, jak dealerzy samochodowi czy stoki narciarskie.

Nasza firma – Billboard-X – proponuje swoim klientom kompleksowe działania reklamowe mające na celu wizualną promocję na szeroką skalę. Korzystając z bogatego doświadczenia zapewniamy skuteczne formy dotarcia do świadomości potencjalnych klientów.

Nasza firma – Billboard-X – proponuje swoim klientom kompleksowe działania reklamowe mające na celu wizualną promocję na szeroką skalę. Korzystając z bogatego doświadczenia zapewniamy skuteczne formy dotarcia do świadomości potencjalnych klientów. Takimi sposobami jak billboardy i reklama zewnętrzna, w których się specjalizujemy, zapewniamy rozpoznawalność i możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji.

Bilbordy, które proponujemy swoim klientom, mogą mieć różne wymiary, kształty i rodzaje. Rozróżniamy:

  • naścienne
  • trwale związane z gruntem
  • nietrwale związane z gruntem
  • nośniki klasy premium

Dokładamy wszelkich starań, by zaproponowany przez nas bilbord trafił w ściśle określone wymagania klienta i przyniósł odpowiedni efekt.

Zasięg świadczonych przez nas prac nie ogranicza się jedynie do Krakowa, gdzie mamy siedzibę. Działamy na terenie całego kraju – bilboardy i inne formy wykonanych przez nas konstrukcji zobaczyć można w wielu mniejszych i większych miejscowościach w Polsce.

Zaufaj nam i spraw, by Twój potencjał reklamowy został wykorzystany!