W skrócie – pasjonaci wszelkich form reklamy zewnętrznej. Znamy potencjał, drzemiący w tym sektorze promocji i każdego dnia wykorzystujemy go z korzyścią dla naszych Klientów.

Doradzamy – stawiamy na rzetelność, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie, skupiając się na korzyściach, które ma odnieść klient.

Produkujemy – własne zaplecze techniczne pozwala nam wyprodukować dowolny rozmiar tablic reklamowych, w dowolnej ilości.

Drukujemy – oferujemy usługi w zakresie druku solventowego i UV na materiałach sztywnych (PCV, pleksi, dibond).

Montujemy – nasze ekipy montażowe szybko i sprawnie montują wszystkie rodzaje nośników reklamy zewnętrznej. W dowolnym miejscu w Polsce.

Billboard-X należy do grupy Imagine-X

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz agencje reklamowe.

Jesteśmy dumni z zaufania naszych Klientów

kraków.pl
PKP
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Małopolska
Bank BGŻ
kbf

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu reklamy zewnętrznej w różnych formach. Specjalizujemy się w produkcji billboardów, tablic reklamowych i innych. Swoim klientom zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz niemal perfekcyjnie wykonane produkty. Kładziemy spory nacisk na kompleksowość – w naszych kompetencjach leży doradztwo, projekt, produkcja, druk oraz montaż wykonanych form reklamy.

Dotrzeć do klienta można wieloma sposobami. Najłatwiejsze, a zarazem najskuteczniejsze z nich opierają się na wizualnej prezentacji firmy. Stosując formy reklamy zewnętrznej możemy znaleźć nowych kontrahentów za pomocą billboardu czy tablic reklamowych. Nasza firma jako producent oraz doświadczona jednostka na rynku, proponuje opcje pozwalające na osiągnięcie jak najlepszego efektu. Każda branża rządzi się swoimi prawami, to też potrzebne jest indywidualne podejście do sytuacji. Uogólnianie i praktykowanie wcześniej wypracowanych technik to minimalne szanse na sukces. Personalizacja oferty w branży reklamowej jest wymogiem, który realizujemy.

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą naszej firmy oraz zamówić kampanię promocyjną wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami drogą mailową lub telefoniczną.